خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / اینستاگرام / ربات اینستاگرام سایت ربات پک چیست؟

ربات اینستاگرام سایت ربات پک چیست؟

ربات اینستاگرام چیست؟ ربات های اینستاگرام یا ابزارهای هوش مصنوعی رسانه های اجتماعی برای کاربران وجود دارد تا فعالیت تعامل خود را در سیستم عامل های اجتماعی از طریق دنبال کردن خودکار ، پسندیدن و اظهارنظر افزایش دهند. بنابراین ، هنگامی که دوستش یک تجارت مدیریت شبکه های اجتماعی متوقف شده را آغاز کرد که به مشتریان وعده “500+ پیرو واقعی در هر ماه یا بازپرداخت پول شما” را می داد ، او یکبار امتحان کرد – به مدت یک ماه.

ربات پک

قبل از اینکه راجع به افزایش فالوور و ربات اینستاگرام تضمینی و حرفه ای سایت ربات پک صحبت کنیم بهتر است این داستان را باهم بشنویم: “من از آن متنفر بودم. این بدترین بازدید را برای صفحه من ایجاد کرد. ” این شرکت ، بازدید کنندگان “در سراسر ساعت” هزینه خدمات رشد نمایش مشخصات عمومی، و آن را نه کاملا کار می کنند. وی گفت که پیروان جدید ویویان عمدتا پسران نو در ظاهر ، اینستاگرام بستری برای به اشتراک گذاری تصاویر است. در زیر این بازار بازار شلوغی از مارک ها – چه شرکتی و شخصی – و چه مشتریانی که سعی در دستیابی به آنها دارند. ضبط شده در بالا الگوریتم است ، که جایگاه بهتری را در فید برنامه و عملکرد “کاوش” به حساب هایی با مخاطبان بیشتر و بیشتر تعلق می گیرد. این یک بازی رسیده است که باید انجام شود. افرادی که وقت خود را صرف می کنند می توانند محتوای مربوط به مطالب مربوط به خود را مرور کرده و با آن درگیر شوند و شانس آنها را برای به دست آوردن دنبال کنندگان جدید افزایش دهند. افرادی که پول اضافی دارند می توانند به کسی پول بپردازند که این کار را برای آنها انجام دهد – یا فقط هزینه پیروان ربات را بپردازند .

ربات های اینستاگرام چند وقت است ساخته شده اند؟

ربات های اینستاگرام برای کمک به شما در انجام چنین کارهایی مانند پسندیدن ، نظر دادن و دنبال کردن سایر حساب ها در اینستاگرام از طریق اتوماسیون ، طراحی شده اند. این اقدامات اکثر کاربران اینستاگرام به صورت روزانه انجام می شود ، اما می تواند قسمت بزرگی از وقت شما را اشغال کند. با کمک ربات های اینستاگرام ، می توانید پارامترهایی مانند هشتگ های خاص یا حساب های خاص را برای هدف قرار دهید و ربات همه کارها را برای شما انجام می دهد. برخی از محبوب ترین ربات ها برای سرویس های اینستاگرام یا اتوماسیون Mass Planner، FollowLiker و Instagress هستند (که اخیراً خاموش شد! برای دانستن دلیل آن به مطالعه ادامه دهید …).

خطر جدی ایجاد کند!

ربات های اینستاگرام کمی شبیه خوردن یک کیک شکلاتی کامل هستند. ممکن است در آن زمان به نظر یک تصمیم عالی برسد ، اما در اعماق وجود شما می دانید که این برای شما بسیار بد است! این دقیقاً همان چیزی است که باید نگران آن باشید وقتی صحبت از ربات های اینستاگرام می شود. به نظر می رسد این راه حل مناسب برای یک کارآفرین مشغول است که وقت زیادی برای صرف ساختن دنبال کنندگان خود در اینستاگرام ندارد ، اما این خطر وجود دارد: هر نوع اتوماسیون در اینستاگرام به شدت شرایط استفاده از سیستم عامل را نقض می کند و استفاده از ربات های اینستاگرام می تواند حساب شما را بدست آورد ممنوع یا shadowbanned !

اکثر ربات های اینستاگرام بدون اجازه به API اینستاگرام (ارتباطی که به سرویسی مانند بعدا امکان برقراری ارتباط با برنامه اینستاگرام را می دهد) دسترسی پیدا می کنند . همانطور که در شرایط استفاده از اینستاگرام ذکر شده ، این یک نقض جدی است:

شما نباید از طریق دیگری غیر از موارد مجاز اینستاگرام به API خصوصی اینستاگرام دسترسی داشته باشید. استفاده از API اینستاگرام منوط به یک مجموعه اصطلاحات جداگانه است.
طبق شرایط API اینستاگرام ، ربات های اینستاگرام شرایط زیر را نقض می کنند:

اطلاعات ورود به سیستم اینستاگرام را ذخیره یا ذخیره نکنید.

بدون اجازه قبلی ما برای نمایش ساده محتوای کاربر ، وارد کردن یا تهیه پشتیبان از مطالب یا مدیریت روابط اینستاگرام از API اینستاگرام استفاده نکنید. اطمینان حاصل کنید که نظرات شما برای هر شخص منحصر به فرد طراحی شده است. در اینستاگرام ارتباط تجاری یا اسپم غیر مجاز ارسال نکنید. به مشاغل این امکان را ندهید که همزمان بیش از یک اقدام در اینستاگرام انجام دهند. چیزی منحصر به فرد به انجمن اضافه کنید. از API های اینستاگرام برای تکثیر یا تلاش برای جایگزینی قابلیت ها یا تجربیات اساسی کاربر Instagram.com یا هر یک از برنامه های اینستاگرام استفاده نکنید.

اکنون ، با بیان تمام این موارد ، بسیار عادی است که کاربران می توانند اثرات مثبتی را که ربات های اینستاگرام روی حساب های خود دارند ، بدون بررسی عواقب آن مشاهده کنند.

همانطور که قبلاً در این پست ذکر شد ، اخیراً یکی از بزرگان اتوماسیون اینستاگرام ، Instagress ، تعطیل شده است. و در حالی که Instagress نسبت به تعطیلی نسبتاً ساکت بوده است – به غیر از گذاشتن پیامی در سایت آنها که می گوید ، “با درخواست اینستاگرام مجبور شدیم وب سرویس خود را ببندیم” – دلیل این امر را نقض شرایط استفاده اینستاگرام می دانیم تقریباً در همان زمان ، بسیاری از افراد تجربه آنچه ما اکنون “سایبان” می نامیم را تجربه کردند ( برای خواندن پست وبلاگ من در اینجا کلیک کنید! ). کاربران متوجه شدند که تصاویر آنها در هشتگهای استفاده شده آنها نشان داده نمی شود و این منجر به کاهش گسترده تعامل می شود. اگرچه دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است این اتفاق برای حساب شما بیفتد ، دلیل اصلی استفاده از ربات های اینستاگرام و نقض شرایط استفاده اینستاگرام است.

بنابراین ربات اینستاگرام فایده دارد؟
نمی دانید چگونه می توانید حساب Instagram خود را بدون استفاده از ربات ها یا اتوماسیون رشد دهید؟ این چیز خوبی است! شما به یک سد معبر برخورد کرده اید ، اما به جای تسلیم شدن ، به دنبال راهی برای دور زدن آن هستید. با این نگرش ، مطمئناً در اینستاگرام موفق خواهید شد ، مهم نیست که چقدر تغییر کند یا چند حلقه بخواهند ما را از بین ببرند.

جایگزین شماره 1 ربات های اینستاگرام: آن را بخورید و خودتان کار را انجام دهید

اکنون می دانم که این روش کارآمدترین زمان نیست ، اما واقعاً معتبرترین روش است و شما را به مخاطب نزدیک می کند. به این روش نگاه کنید: اگر بازار هدف شما مادران خانه نشین است ، باید به دنبال هشتگ های مرتبط با جامعه خود باشید ، مانند #sahm. ممکن است چیزی را ببینید که به اندازه کافی شما را مجبور به ارسال نظر کند یا حتی ممکن است یک حساب کاربری را دنبال کنید. از آنجا ، شما همچنان خواهید دید که این حساب های خانه در خانه در فید شما به صورت پاپ آپ ظاهر می شود و می توانید با افراد پشت این حساب ها در سطح عمیق تری آشنا شوید. تصاویر آنها را دوست داشته اید ، زیرنویس های آنها را خوانده اید ، حتی ممکن است روی پیوند موجود در بیوگرافی او کلیک کرده و پست های وبلاگ آنها را بخوانید. اگرچه این ممکن است “وقت گیر” تلقی شود (و این نباید با اتلاف وقت اشتباه شود) ، به شما فرصتی می دهد تا واقعاً مخاطبان خود (و مشتریان بالقوه) را بشناسید به شکلی که از طریق اتوماسیون نمی توانستید این کار را انجام دهید.

جایگزین شماره 2 رباتهای اینستاگرام: دستیار مجازی (VA) استخدام کنید

بسیاری از VA در خارج وجود دارد که مبالغ مختلفی را برای خدمات خود دریافت می کنند. VA با کیفیت بالا را می توانید در گروه های کارآفرین فیس بوک ( مثل من! ) یا در وب سایت هایی مانند Upwork و Freelancer پیدا کنید . مطمئناً مجبور خواهید بود کمی خرید کنید تا مطمئن شوید که کاندیدای مناسب خود را پیدا کرده اید. اما هنگامی که شخصی را پیدا کردید که چشم انداز و اهداف شما را می فهمد ، با اطمینان می توانید به او اجازه دهید درگیر جذابیت روزمره شما شود. به این ترتیب ، حسابهایی که VA شما با آنها ارتباط برقرار می کند یک ارتباط واقعی و یک شخص معتبر و اصیل در پشت حساب شما را احساس می کنند. من به شما قول می دهم ، این نقش مهمی در خرید یا عدم خرید آن شخص از شما ، بازدید از وب سایت شما یا ثبت نام در لیست ایمیل شما دارد.
اگر از ربات های اینستاگرام برای ترک خودکار یک عکس استفاده می کنید “این عکس بسیار خوبی است!” در مورد تصویر شخصی نظر دهید ، و اتفاقاً یک فیلم یادبود برای سگ وی است که به تازگی رد شده است ، آنها می دانند که شما از اتوماسیون استفاده می کنید ، که احتمالاً طعم ترشی در دهان او باقی می گذارد. آنها همچنین از عدم همدلی و خودآگاهی شما رنجیده خواهند شد و احتمالاً قرار نیست هر آنچه را که ارائه می دهید دنبال کنند ، مانند آنها را نظر دهند ، یا بخرند. اتوماسیون از این قبیل واقعاً می تواند به برند شما در اینستاگرام آسیب برساند!

جایگزین شماره 3 ربات های اینستاگرام: به یاد داشته باشید که سرعت همه چیز نیست
اگر توانایی خرید VA ندارید و در تمام طول روز وقت لایک و نظر ندارید ، پس این کار را نکنید. خوبه! اگر تلاش خود را بر روی ایجاد محتوای با کیفیت بالا ، نوشتن زیرنویس های جذاب و تحقیق و استفاده از هشتگ های هدفمند متمرکز کنید ، در راه اجرای یک حساب کاربری موفق در اینستاگرام به خوبی پیش خواهید رفت.

با توجه به این نکته ، اگر می توانید ، هر روز 15 یا یک بار یا دو بار 15 دقیقه وقت صرف کنید تا از IG پرش کنید و با جامعه خود درگیر شوید. حتی این زمان کم نیز می تواند تفاوت زیادی در سرعت رشد حساب شما ایجاد کند. آیا می خواهید زمان بیشتری برای جذابیت اختصاص دهید و زمان کمتری را صرف ارسال پست در اینستاگرام کنید؟ پست های خود را از قبل برنامه ریزی کنید و پست های اینستاگرام را با برنامه ریزی بعداً تنظیم کنید – رایگان است!

زمانبند رایگان ربات اینستاگرام

صرف نظر از موضع گیری شما در مورد ربات های اینستاگرام ، آنچه واقعاً به آن برمی گردد اصالت است. با حضور واقعی خود در اینستاگرام ، مشکلی در جذب نوع افرادی که دوست دارند آنچه شما تولید می کنید ، کسانی که روی پیوند موجود در مقاله شما کلیک می کنند و حتی ممکن است محصولات شما را بخرند ، جلب نخواهید کرد. هدف شما هرچه باشد ، با تعامل واقعی و دستی قابل دستیابی است.

درگیر موش صحرایی نباشید که چه کسی می تواند سریعتر به 100 هزار دنبال کننده برسد. درعوض ، بر روی تهیه 10 دنبال کننده با کیفیت جدید تمرکز کنید و صادقانه نمی توانید اشتباه کنید.

اگر به کمک شما نیاز دارید تا استراتژی معتبر اینستاگرام خود را بیفزایید (شروع با بیوگرافی ، مطالب ، هشتگ های خود و موارد دیگر) ، لطفاً برای 7 روز جلسه رایگان من ثبت نام کنید!

در داخل یاد خواهید گرفت:

چگونه بیوگرافی خود را به درستی تنظیم کنیم تا پیروان و کلیک روی پیوند خود را افزایش دهیم
چگونه هشتگهایی را انتخاب کنیم که به میزان گسترده ای تعامل شما را افزایش دهند
چگونه می توان محتوایی را ایجاد کرد که طرفداران با کیفیت بالا را جذب کند
چگونه محصولات و خدمات خود را بدون فروش و فروش تبلیغ کنیم
چگونه می توان خود را به زحمت به عنوان شخصیتی قدرتمند در طاقچه خود قرار داد ، و
چرا تصاویر زیبا باعث درآمد شما نمی شوند (و چه چیزی!)

چرا ربات اینستاگرام سایت ربات پک؟

  • 742+ مشتری
  • 30+ هزار لایک در روز
  • 15+ هزار فالوور در روز
  • 97% رضایت مشتریان
  • 3+ سال، سابقه سایت

منبع: https://robotpack.ir

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *