خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

لایت فارکس چیست؟

برای معامله در بازار های بین المللی همچون فارکس، یافتن یک بروکر خوب و معتبر یک مسئله مهم به حساب می آید. اگر شما هم قصد فعالیت در دنیای فارکس را دارید، خدمات لایت فارکس را از دست ندهید. لایت فارکس چیست ؟ لایت فارکس یک بستر تجارت مالی جهانی و یک بروکر معروف است. این شرکت برای اولین بار در سال 2008 ایجاد شده و هم اکنون به خوبی فعالیت می کند. جالب است بدانید که پس از گذشت 13 سال، این شرکت به عنوان یک محیط فوق العاده برای فعالیت در دنیای فارکس تبدیل شده است. لایت فارکس یک کارگزاری یا یک بروکر جهانی به حساب می آید. دفتر مرکزی این شرکت در جزایر مارشال قرار گرفته است.

لایت فارکس چیست؟


تعریف لایت فارکس

قبل از پرداخت به مزایا و معایب این بروکر، بیایید تا نگاهی به ساختار کلی آن بیندازیم. این بروکر که به شبکه فارکس متصل است، به علت دارا بودن یک سری ویژگی های کلیدی به عنوان یک بروکر محبوب شناخته شده است. معاملات در سطح آن با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون ECN صورت می گیرند. جالب است بدانید که پلتفرم لایت فارکس می تواند بر روی همه دستگاه های مختلف نصب شود. همچون سایر بروکر ها، این بروکر هم از متا تریدر 4 و متا تریدر 5 استفاده می کند. همین مسئله باعث شده تا سرعت انجام معاملات در این بروکر خیلی بالا تر رود. از آنجایی که این بروکر یک بروکر بین المللی است، بیش از 15 زبان رسمی را در خود جای داده است تا کاربران بتوانند نیاز های خود را رفع کنند.

مزایا و معایب این بازار

در بازار لایت فارکس، شما ابزار های مختلفی را در اختیار دارید. از جمله این ابزار های معاملاتی می توان به جفت ارز های اصلی، نرخ متقابل، منابع انرژی، فلزات مختلف و … اشاره کرد. همه ابزار های پیشرفته مورد نیاز برای تحلیل تکنیکال در این بازار قرار گرفته و شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. استفاده از سیگنال های قوی، اجرای دستورات معاملاتی بدون قیمت گذاری، پلتفرم معاملاتی فوق العاده قوی و مشاوره حرفه ای از جمله مهم ترین مزایای این بروکر به حساب می آید.

لایت فارکس
لایت فارکس

مهم ترین عیب این بازار، ثبت نشدن آن به عنوان شرکت است. همین مسئله باعث شده تا خیلی از افراد فکر کنند که این بروکر یک کلاهبردار است. ولی طبق نوشته باینری آپشن کلاب این بازار نزدیک به 16 سال فعالیت کرده و طبق قوانین جزیره مارشال، فقط از نهاد های داخلی مارشال مجوز کسب کرده است. یعنی این شرکت رگونه معتبری از نهاد های بین المللی ندارد. ولی، خدمات 16 ساله آن باعث شده تا در میان مردم به شدت محبوب شود.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *