خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بدون دسته بندی / هفت مدیرعامل معروف قد بلند جهان را بشناسید

هفت مدیرعامل معروف قد بلند جهان را بشناسید

مدیرعامل معروف قد بلند جهان

در معرفی هفت مدیرعامل قدبلند جهان به سراغ نام‌هایی می‌رویم که شاید برای شما جالب باشد که موفقیت این افراد تا چه حد تحت‌تأثیر قد آن‌ها است. البته که عامل قد روی موفقیت هرکسی می‌تواند تأثیر بگذارد و در واقع اعتمادبه‌نفس حساب می‌شود. البته به‌تمامی جنبه‌ها ختم نمی‌شود و به‌هرحال در فاکتورهای مدیریت مسائل مهم دیگری نیز تأثیر می‌گذارد. اما انتظار نداشته باشید که قد یک اصل کلیدی به‌حساب نیاید. البته رنج این رقم برای قد افراد مشخص نیست. اما ما معمولاً بالای 175 سانتی‌متر را به‌صورت حدودی قدبلند در نظر می‌گیریم.

ممکن است در هفت مدیرعامل قدبلند جهان با کسانی آشنا شوید که شاید آن‌ها را در تصاویر تلویزیونی چندبرابر قدکوتاه تر می‌دیدید. اما مطمئن باشید از دیدن این افراد متعجب می‌شوید. همچنین پیشنهاد می کنیم دسته بندی کسب و کار اینترنتی سایت نتیکو را نیز مطالعه کنید.

تیم کوک مدیرعامل فعلی اپل

از بین این افراد، یکی از موفق‌ترین آن‌ها تیم کوک نام دارد. قدی 190 سانتی‌متری که در ایالت متحده امریکا متولد شده است و در حال حاضر جایگزین استیو جابز فقید شناخته می‌شود. این شخص روی موفقیت‌های اخیر شرکت اپل تأثیر زیادی داشته و او را می‌توان یکی از پرانرژی‌ترین اشخاص در حوزه تجارت‌های بین‌الملل دانست. سنش کم‌کم رو به سالخوردگی می‌رود و در حال حاضر 61 سال سن دارد. وزن او نیز 84 کیلوگرم بوده و ما از او به‌عنوان یکی از موفق‌ترین مدیرعامل‌های تاریخ یاد می‌کنیم.

مسائل فیزیکی می‌تواند روی موفقیت انسان تأثیر بگذارد. یک فرد با قدبلند قطعاً نسبت به شخصی که قد کوتاهی دارد تأثیرگذارتر خواهد بود. در واقع عده زیادی معتقد هستند که قد جز آخرین فاکتورها است. ما با آن‌ها مخالفیم.

قد ایلان ماسک

ایلان ماسک – ثروتمندترین مرد جهان

در یکی دیگر از اشاره‌ها لازم است به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا اشاره کنیم که به‌تازگی توییتر را خریده است. یک طراح صنعتی و مهندس که در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کند. اسپیس ایکس و تسلا را تأسیس نموده است و در رده‌بندی قدرتمندترین افراد جهان رتبه 25 را از آن خودکرده است. جالب است بدانید که قد ایلان ماسک 186 سانتی‌متر است و حدود 4 سانتی‌متر با تیم کوک فاصله داشته و در لیست قدبلندترین افرا جهان البته در دنیای مدیریت قرار می‌گیرد. او ضریب هوشی فوق‌العاده بالایی نیز دارد و یکی از موفق‌ترین افراد در این حیطه شناخته می‌شود.

اگر مایل به دانستن بیشتر در خصوص این فرد هستید می‌توانید زندگی‌نامه او را مطالعه کنید که در قالب یک فیلم کوتاه مستند و یک کتاب نیز در دسترس قرار گرفته است. قبلاً بارها در وب‌سایت وان قد در مورد این موضوع صحبت کردیم که قدکوتاه بخصوص برای مردان یک دغدغه اساسی است و حالا احتمالاً شما بیشتر تأثیر این مسئله را بر جهان قدرت‌ها متوجه شده‌اید.

لری الیسون

یکی دیگر از افراد قدبلندی که حتماً باید در لیست ما قرار می‌گرفت مدیرعامل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری در دنیا یعنی لری الیسون می‌باشد. قد این مدیر موفق 1 متر و 91 سانتی‌متر بوده و بارها اطلاعات زیادی در مورد دارایی‌های وسیع او و همین‌طور جت شخصی‌اش شنیده شده است. در حال حاضر او مدیرعامل شرکت اوراکل به‌حساب می‌آید که 115 میلیارد دلار دارایی خالص برای او ثبت شده است. درصورتی‌که مایل به بیشتر دانستن در مور این فرد هستید، می‌توانید صفحه ویکی‌پدیای او را مطالعه کنید.

شخص نسبتاً خوش‌گذرانی که البته موفقیت خود را قطعاً مدیون شرایط فیزیکی‌اش است. البته جالب است بدانید که این شخص روی شرکت بی ام و نیز سرمایه‌گذاری کرده و در حال حاضر یکی از موفق‌ترین سهام‌داران این شرکت به‌حساب می آید.

ساندار پیچای – پادشاه گوگل

یکی از کسانی که ما علاقه داشتیم به آن اشاره کنیم روی زندگی من و شما تأثیر بسزایی داشته. یکی از مدیرعامل‌های ارشد گوگل به‌حساب می‌آید که قدی نزدیک به 1 متر و هشتاد سانتی‌متر دارد. کسی که از هندوستان زندگی سخت و زاغه‌نشینی را شروع کرد و در حال حاضر یکی از موفق‌ترین اشخاص در دنیا به‌حساب می‌آید. او سلطنت گوگل را پذیرفت. غول اینترنت جهان که البته مسیر درستی را نیز پیش می‌رود.

زندگی فوق‌العاده سختی داشت. اما قطعاً یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌تواند در رشد او نقش داشته باشد اعتمادبه‌نفس خواهد بود. اما این اعتمادبه‌نفس چگونه به وجود می‌آید. خیلی ساده باید گفت که قد روی این موضوع تأثیر زیادی می‌گذارد. البته دنیای هندی‌ها در تکنولوژی به همین‌جا ختم نمی‌شود و این افراد در حال حاضر موفقیت‌های بزرگی را در سراسر جهان به دست آورده‌اند و انتظار می‌رود که این موفقیت هر روز بیش از قبل شود. اتفاقی که در هند می‌افتد عدم نقش دادن اتفاقات غیرمنطقی برای رشد و پیشرفت انسان‌ها است. جایی که ضوابط توانسته جای روابط را بگیرد و ازاین‌رو رانت در این کشورها جایی ندارد.

ساتیا نادلا

ساتیا نادلا نیز جز موفق‌ترین کاراکترهای شرکت مایکروسافت امریکا به‌حساب می‌آید که قدی 175 سانتی‌متری دارد. او نیز از هندوستان به این مسیر راه پیدا کرده و در حال حاضر یک شخصیت فوق‌العاده موفق در دنیا به‌حساب می‌آید. در حیدرآباد هندوستان متولد شده و در حال حاضر در بخش‌های مختلف مایکروسافت سرمایه عظیمی را به خود اختصاص داده است. این فرد نیز تحت‌تأثیر کاراکتر بلندقد خود توانسته به این جایگاه برسد.

قد لری پیج

لری پیج

قدی حدوداً یک متر و هشتاد سانتی‌متری دارد و در طراحی الگوریتم جستجوی رنک گوگل نیز نقش داشته. در حال حاضر به‌عنوان یک کاراکتر موفق از او یاد می‌شود. البته برای مردان گاهی رشد قد 5 سانتی‌متری نیز می‌تواند اتفاق فوق‌العاده‌ای باشد. در این وضعیت باید خاطرنشان شویم که همیشه تبلیغات منفی زیادی علیه روش‌های افزایش قد دیده می‌شود. اما اگر با دید منطقی به این قضیه نگاه کنیم. هنوز هم تکنیک‌هایی وجود دارد که با پیروی از آن‌ها شما بتوانید این مشکل را تا حد زیادی رفع کنید.

شی جین پینگ

کسی که در کشور بزرگ چین تقریباً نقش یک رئیس‌جمهور را ایفا می‌کند (البته چین رئیس جمهور ندارد و او را رئیس این کشور می‌نامند) نیز قدی بیش از یک متر و هشتاد سانتی‌متر دارد. در واقع این موضوع سبب شده است که عده زیادی به این اعتقاد برسند که واقعاً اعتمادبه‌نفس مردان با قد آن‌ها ارتباط مستقیم دارد. در واقع قد می‌تواند تبدیل به یک فاکتور کلیدی و مهم شود و اتفاقات زیادی را برای شخص رقم بزند. همان‌طور که مشاهده می‌فرمایید شی جین‌پینگ در حال حاضر یکی از مهم‌ترین کاراکترهایی است که فارغ از دیگر نام‌ها در لیست ما قرار می‌گیرد. ما عمیقاً معتقدیم که قد می‌تواند موجب تغییرات مهم در زندگی انسان‌ها شود.

تصور کنید که وارد یک شرکت برای استخدام می‌شوید. شما ممکن است هر یک از نام‌های بالا باشید که به آن‌ها اشاره داشتیم. قطعاً اگر قدتان بلندتر باشد این موضوع که شما را موردتوجه قرار دهند بیش از هر زمانی در زندگی‌تان نمود پیدا می‌کند. از یک‌روی دیگر حتی می‌تواند در آینده برای شما از جنبه‌های دیگر نیز یک امتیاز مفید و ویژه محسوب شود.

مدیرعامل بلندقد

نتیجه نهایی چیست؟

اعتمادبه‌نفس در کودکان نیز در بیشتر موارد در مقایسه با کسانی که هم‌سن‌وسال او هستند با قد ارتباط مستقیم دارد. اگر کودک قد کوتاهی داشته باشد. حتی در مدرسه نیز گاهی جدی گرفته نمی‌شود. این یک اپیدمی است. اما به‌هرحال وجود داشته و نمی‌توان آن را کتمان کرد. برای رفع و درمان قدکوتاه نیز روش‌های زیادی وجود دارد. اشتباهی که بسیاری مرتکب می‌شوند این است که صرفاً از یک راه برای درمان این مشکل استفاده می‌کنند. درصورتی‌که امروز درمان‌هایی با ترکیبی از چند تکنیک وجود دارند که می‌توانند تا حد زیادی به این موضوع کمک بکنند.

در مقابل به نظر بسیاری از روان‌شناسان ممکن است ما مدام بگوییم که قدکوتاه نمی‌تواند اصلی‌ترین و مهم‌ترین فاکتور باشد. اما یکی از سه فاکتوری است که می‌تواند روی کاراکترسازی در انسان‌ها تأثیر بگذارد. ما به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانیم این عامل را فراموش کنیم و یا صرفاً با گفتن واژه‌های روان‌شناسی زرد به این مسئله بیندیشیم که در نهایت همه چیز حل می‌شود و همه اتفاقات به بهترین شکل حتی برای افراد بیش از حد قدکوتاه رخ می‌دهد. اگر بتوانید این عامل را در همان کودکی رفع و کنترل کنید که چه‌بهتر، اما اگر این اتفاق در سن کم رخ نداده است. جای نگرانی نیست. از برخی تکنیک‌ها برای درمان استفاده کنید که روی دانش و تجربه به‌دست‌آمده‌اند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *