خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / اینستاگرام / چطور در اینستاگرام پیام دایرکت گروهی ارسال کنیم؟

چطور در اینستاگرام پیام دایرکت گروهی ارسال کنیم؟

ارسال پیام گروهی در اینستاگرام

اگر به دنبال راهی هستید که در داخل اپلیکیشن خود اینستاگرام به صورت گروهی دایرکت ارسال کنید باید بگوییم که چنین امکانی در اینستاگرام وجود ندارد. زیرا اینستاگرام با چنین کاری در ابعاد انبوه کلاً مخالف است. اما همه ما میدانیم که دایرکت بخاطر خصوصی بودن پیام، تاثیر مطلوبی از نظر تبلیغاتی خواهد داشت. پس چگونه میتوانیم با استفاده از یکسری ترفندها به ارسال پیام گروهی در اینستاگرام بپردازیم.

قواعد اینستاگرام درباره ارسال پیام دایرکت گروهی

در وهله اول باید بدانید که اینستاگرام افرادی که میخواهید برای آنها دایرکت ارسال کنید را به دو دسته تقسیم میکند

  1. افرادی که شما را فالو کرده اند (افراد آشنا)
  2. افرادی که شما را فالو ندارند (افراد غریبه)

درباره افراد آشنا محدودیت چندانی وجود ندارد و تا زمانی که فالوورهای شما (که به آنها دایرکت ارسال میکنید) شما را Report و Block نـکنند اینستاگرام نیز با ارسال دایرکت های شما مشکلی نخواهد داشت. یعنی اینستاگرام فرض را بر این میگذارد که شما در حال پاسخگوی یا تعامل با افرادی هستید که از قبل آشنای شما هستند و شما را فالو کرده اند و با شما تعامل دارند. اما درباره افرادی که غریبه هستند یعنی کسانی که شما را فالو ندارند بسیار سختگیر است بطوریکه گاهی اجازه نمیدهد برای بیشتر از 10 نفر غریبه در روز دایرکت بفرستید! بسیار سختگیرانه به نظر میرسد! اما روشی جالبی وجود دارد که با توجه به همین محدودیت نیز بتوانید تعداد زیادی دایرکت در روز ارسال کنید. در ادامه با ما همراه باشید…

استفاده از ابزار برای ارسال دایرکت

ارسال دایرکت اینستاگرام

قبل رسیدن به ترفندهای دور زدن محدودیت، شما نیاز به ابزار برای ارسال دایرکت گروهی دارید زیرا شما نمیتوانید با دست برای تعداد زیادی از افراد دایرکت ارسال کنید و برای دور زدن قواعد که در ادامه به شما خواهیم گفت، اصلاً نمیتوانید به شیوه ارسال دستی فکر کنید!

منظور ما از ابزار، نرم افزاری است که ما متن پیام و آی دی افرادی که میخواهیم به آنها دایرکت ارسال کنیم را به آن نرم افزار بسپاریم و آن نرم افزار خودش مابقی کارها را بطور خودکار انجام دهد!

شاید فکر کنید چنین نرم افزار های را از کجا باید پیدا کنید؟ ما در اینجا یک نمونه ایرانی را به شما معرفی میکنیم به نام “نرم افزار ارسال دایرکت انبوه اینستاگرام” کاری از سایت کاربر مجازی، که توضیحات موجود در صفحه آن به شما در درک بهتر چنین نرم افزارهایی کمک خواهد کرد. لذا در اینجا از توضیح بیشتر نرم افزارهای ارسال دایرکت خودداری کرده و شما را به صفحه سایت کاربر مجازی (v-user.com) ارجاع میدهیم زیرا در آنجا علاوه بر توضیحات کامل و جامع، یک نسخه آزمایشی از نرم افزار نیز وجود دارد که قطعا با دیدن آن خیلی بهتر میتوانید با طرز کار چنین نرم افزارهایی ارتباط برقرار کنید.

ترفندهای دور زدن محدودیت های اینستاگرام در ارسال پیام گروهی دایرکت

همانطور که گفتیم اینستاگرام نسبت به ارسال دایرکت برای افراد غریبه بسیار حساس بوده و گاهی اجازه نمیدهد در یک روز شما به بیشتر از 10 نفر غریبه دایرکت ارسال کنید. دور زدن این محدودیت تنها با ساخت اکانت (پیج) های فرعی امکان پذیر هست. یعنی شما تعداد زیادی پیج فرعی بسازید و به واسطه آنها پیج اصلی خود را در دایرکت تبلیغ کنید. فرضاً یک پست از پیج اصلی خودتان را در دایرکت (با اکانتهای فرعی) برای دیگران ارسال کنید. ساخت اکانت فرعی چندان سخت نیست و حتی میتوان اکانت های اینستاگرامی از قبل ساخته شده را با مبلغ ارزانی تهیه کرد. بحث اصلی آنستکه نرم افزار ارسال کننده دایرکت قابلیت پذیرش تعداد زیادی اکانت را داشته باشد تا بتواند بطور خودکار به واسطه هر کدام از اکانت ها یک تعدادی دایرکت ارسال کرده و به اکانت بعدی برود و این روند را در ابعاد انبوه ادامه دهد. البته نرم افزاری که در بخش قبلی معرفی کردیم این امکان را نیز دارا میباشد. توصیه میکنیم اگر خواستار ارسال دایرکت گروهی هستند حتماً سری به سایت کاربر مجازی و نرم افزار محبوب آن بزنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *