خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / کسب و کار اینترنتی / آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس (ویدیو)

آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس (ویدیو)

توی این ویدیو به شما آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس را یاد میدهیم که این فرایند را با افزونه Pretty links انجام میدهیم که یک افزونه ساده و کاربردی بسیار عالی برای وردپرس می باشد. هرچند که کار اصلی این افزونه کوتاه کردن لینک است اما شما به راحتی می توانید با این افزونه فرایند ریدایرکت 301 در وردپرس را انجام دهید. برای دیدن ویدیو به آخر مطلب مراجعه کنید.

آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس

توضیحات اضافه (کلیک کنید تا نمایش داده شود)

توضیحات اضافه (کلیک کنید تا نمایش داده شود)

آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس با افزونه

همانطور که گفتیم نام این افزونه Pretty links می باشد و توجه کنید که این آموزش مختص کسانی می باشد که سایتشان با سیستم مدیرت محتوای وردپرس ساخته شده و کسانی که سایتشان وردپرسی نیست این آموزشی بدردشان نمیخورد.

ریدایرکت 301 چیست؟

وقتی لینک یک صفحه را عوض میکنید یا یک صفحه ای را حذف میکنید بهترین حالت این است که برای آن ریدایرکت 301 انجام دهید. ریدایرکت به معنی تغییر مسیر می باشد و 301 نشان دهنده این است که این تغییر مسیر دائمی است.

تفاوت ریدایرکت 301 با 307

درواقع اگر بخواهید به صورت موقت تغییر مسیر بدهید شما از این نوع ریدایرکت استفاده میکنید اما اگر برای همیشه میخواهید اینکار را انجام دهید شما از 301 استفاده میکنید! بله به همین سادگی.

چرا باید از ریدایرکت استفاده کنیم؟

اگر صفحه شما حذف شود و به گوگل اطلاع ندهید, گوگل به شما رتبه منفی میدهد و اینکار به سئو سایت شما لطمه میزند مخصوصا اگر آن صفحه در نتایج گوگل بالا باشد! در این صورت کم کم از نتایج آن صفحه محو میشود و همین عامل تاثیر بدی هم روی کل سایت شما میگذارد که البته تاثیر آن روی کل سایت زیاد نیست ولی بهتر است که این ریسک را نکنید و اگر صفحه ای را حذف کردید حتما ریدایرکت کنید به یک صفحه مرتبط دیگر.

و در آخر مطلب آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس توانست به شما کمک کند با ارسال نظر از این پست حمایت کنید یا اینکه این صفحه را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید. به زودی آموزش ریدایرکت با استفاده کد را هم میگذاریم تا کسانی که سایتشان HTML است یا وردپرسی نیست هم بتوانند از این امکان به راحتی استفاده کنند.

ویدیو آموزش ریدایرکت 301 در وردپرس 👇

پایان مطلب.

آموزش وردپرس از صفر تا صد

اگر دنبال یک دوره جامع برای آموزش وردپرس از صفر تا صد هستید پیشنهاد میکنیم روی دکمه زیر کلیک کنید تا توضیحات بیشتر برای شما به نمایش گذاشته بشه.

دوره جامع آموزش وردپرس

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *