خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / محصولات / آموزش تندخوانی 【100% تضمینی】 به صورت ویدیو

آموزش تندخوانی 【100% تضمینی】 به صورت ویدیو

آموزش تندخوانی و اصول مطالعه سریع از صفر تا صد

یا تندخوان شوید یا اصلا کتاب نخوانید!

تا این صفحه را کامل نخوانده اید به دنبال تندخوانی نباشید

تندخوانی چیست؟

وقتی بحث تندخوانی می شود عده زیادی فکر میکنند که تندخوان را کامل بلدند و خودشان یک تندخوان هستند و نیازی به آموزش ندارد یا حتی متاسفانه عده زیادی فکر میکنند تندخوانی معنی سطحی خوانی است و باعث فراموش شدن مطلب بعد از یک بازه زمانی می شود! در حالی که تحقیقات علمی حرف دیگری میزنند.

طبق تحقیقات علمی و آنتونی پیتر بوزان (که محقق تندخوانی و ابداع شیوه های حرفه ای یادگیری مانند نقشه ذهنی بوده است) بیان کرده که طبق پژوهش ها و آزمایشاتی که انجام دادیم هرچقدر شما بتوانید به صورت اصولی سریع تر بخوانید, بهتر یاد خواهید گرفت.

چرا تندخوانی شگفت انگیز ترین راه مطالعه است؟

آموزش تندخوانی

برای اینکه خیلی راحت تر و بهتر این موضوع را درک کنید میخواهم به شما در چندین جمله کوتاه و علمی ثابت کنم که تندخوانی بهترین روش مطالعه است.

 • یادگیری تندخوانی اصلا سخت نیست و شما در یک روز میتوانید یک تندخوان شوید اما بعد از یک ماه میتوانید یک تندخوان حرفه ای شوید.
 • مهم نیست سرعت خواندنتان چقدر است بلکه مهم این است با اصول تندخوانی نسبت به قبل خودتان سریع تر می شوید.
 • با تندخوانی می توانید تا 4 برابر زمان بیشتری به دست آورید! در این صورت میتوانید 4 برابر بیشتر مطالعه کنید.
 • تندخوانی فقط برای کتاب های ساده نیست! بلکه برای کتاب های درسی هم بهترین روش است.
 • با آموزش تندخوانی می توانید یک مطلب را برای همیشه به یاد داشته باشید.
 • با یادگیری تندخوانی انگیزه شما برای خواندن چندین برابر خواهد شد.
 • تندخوانی اعتماد به نفس شما را برای خواندن افزایش می دهد.
 • تندخوانی باعث بهبود عملکرد مغز و حافظه شما می شود.
 • با تندخوانی می توانید روزانه یک کتاب بخوانید.
 • و چند ها مورد مهم دیگر…

اگر جملات بالا را به طور 100% قبول ندارید قطعا ادامه مطلب را بخوانید و مطمئنم پس از خواندن مقاله به طور کامل شما هم این موضوع را به راحتی تایید خواهید کرد. پس اجازه دهید تا راجب تندخوانی بیشتر صحبت کنیم.

چرا آموزش تندخوانی باعث به یاد آوردن بهتر مطالب می شود؟

دقیقا سال 1397 بود که با موضوع تندخوانی آشنا شدم و بعد یک جمله دیدم که گفته بود ” تندخوانی یعنی ما سریع تر بخوانیم و بهتر یاد بگیریم” در ادامه جمله هم این موضوع ذکر شده بود که با آموزش تندخوانی و اصول صحیح آن می توانید مطالب را بهتر به یاد آورید چه برای یک هفته دیگر چه برای هفت سال دیگر! البته توجه کنید این به شرطی میسر است که شما واقعا تندخوانی را درست انجام دهید و طبق اصول پیش بروید.

آموزش تندخوانی

یکی از مهم ترین نکات تندخوانی مرور منظم و با سرعت است! برای مغز شما فرقی ندارد که یک مطلب را امروز دو بار می خوانید یا ده بار! بلکه اگر بعد از مدتی آن را مرور نکنید 80 تا 100 درصد مطلب را فراموش خواهید کرد. پس اگر نتوانید تندخوانی را یاد بگیرید برای مرور کردن وقتتان خیلی گرفته می شود!

درواقع شما با تندخوانی میتوانید همین امروز خیلی سریع دو بار متن مورد نظرتان را بخوانید و بعد از چند روز دوباره خیلی سریع آن را بخوانید و بعد از چند هفته و چند ماه هم اینکار را تکرار کنید تا درکمترین زمان ممکن بالاترین بازدهی را به دست آورید.

با آموزش تندخوانی انگیزه شما بیشتر خواهد شد

همه ما این موضوع را درک کرده ایم که زیاد کتاب خواندن خسته کننده است! حتی اگر قرار باشد چیزی را نخوانید و فقط به کتاب نگاه کنید بعد از چند ساعت خسته خواهید شد (البته این بستگی به افراد دارد زیرا بعضی افراد حتی بعد از چند دقیقه خسته می شوند). این یعنی اگر شما تندخوان نباشید در آینده اصلا انگیزه مرور کردن مطالب را ندارید زیرا مرور کردن برای شما وقت گیر خواهد بود. این درحالی است که افراد زیادی با آموزش تندخوانی صحیح می توانند با انگیزه خیلی بیشتری فرایند مرور را انجام دهد چون واقعا در کمترین زمان ممکن می توانند بهترین بازدهی را داشته باشند.

وقتی که کتاب خواندن برای شما راحت باشد و بتوانید به خوبی کار هایتان را انجام دهید مطمئن باشید اعتماد به نفس و عزت نفس خود را به شدت بالا میبرید زیرا احساس با ارزش بودن می کنید و از خودتان راضی خواهید بود که توانستید برنامه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

یادگیری و آموزش تندخوانی اصلا سخت و پیچیده نیست

عده زیادی فکر میکنند تندخوانی یک جادو و شعبده بازیست و یادگیری آن نیاز به درک و فهم بالایی دارد یا فکر میکنند که برای آنکه تندخوان شوند باید ماه ها وقت بگذارند درحالی که اصلا اینگونه نیست! تندخوانی در کل چندین اصول مهم دارد که شما می توانید در یک تا دو ساعت تمام اصول آن را یاد بگیرید.

یادگیری تندخوانی

پس میتوانیم بگوییم شما در یک تا دو ساعت میتوانید یک تندخوان شوید و نسبت به قبل بهتر مطالعه کنید اما برای اینکه یک تندخوان حرفه ای شوید باید فقط روزانه 30 تا 60 دقیقه به مدت یک ماه تمرین کنید و تمرینات عجیبی هم ندارد! بلکه زمانی که در حال مطالعه هستید تمرین ها را انجام میدهید. یعنی اینکه اگر روزانه فقط 4 ساعت زمان برای مطالعه دارید نیاز نیست که یک زمان اضافی هم برای تمرین های تندخوانی بگذارید بلکه در همان زمان 4 ساعت می توانید هم مطالعه کنید و هم تمرین کنید.

چه کندخوان هستید چه کندخوان, شما به آموزش تندخوانی نیاز دارید

متاسفانه خیلی افراد چون مشکل کندخوانی ندارند سراغ آموزش تندخوانی نمی روند یا عده دیگر چون به شدت کند هستند احساس میکنند که تندخوانی را نمی توانند انجام دهند درحالی که اصلا اینگونه نیست. همانطور که گفتیم مهم نیست سرعت مطالعه شما چقدر است بلکه مهم این است شما با اصول تندخوانی خود می توانید نسبت به قبل سرعت مطالعه بیشتری داشته باشید.

برای مثال اگر شما قبلا برای خواندن 10 صفحه از کتاب درسی یا آزاد خود 20 دقیقه وقت میگذاشتید, با این اصول میتوانید 5 تا 10 دقیقه آن را تمام کنید. به معنای ساده تر اصول تندخوانی سرعت و یادگیری یا به یادآوردن شما را 2 تا 4 برابر بیشتر می کند.

آیا برای کتاب های درسی و دانشگاهی هم تندخوانی مفید است؟

بی شک بله! قطعا مفید است. همانطور که گفتیم در آموزش تندخوانی ما به شما سطحی خوانی را یاد نمیدهیم و اصلا این ربطی به موضوع تندخوانی ندارد! با تندخوانی یاد میگیرید چطور سریع تر و بهتر بخوانید تا بیشترین حجم مطالب را درآینده یاد بگیرید.

تندخوانی

شاید شما کنکوری باشید و برایتان سوال باشد درس مهمی مثل زیست که سرشار از نکته است را هم باید تندخوانی کنیم؟ جواب مثبته.

در کل میتونیم تندخوانی را به دو بخش تقسیم کنیم

هرچند که تندخوانی بخش های گوناگونی دارد اما در اینجا من آن را میخواهم با دو بخش به شما معرفی کنم.

 1. تندخوانی با اصل 20/80

این نوع خواندن برای زمانی است که شما میخواهید 80 درصد محتوای یک کتاب را فقط با 20 درصد زمانتان بخوانید. این بیشتر برای کتاب هایی استفاده می شود که میخواهید آنها را فقط یادبگیرید نه اینکه یک آزمون تستی نکته ای و سخت راجب آن بدهید! برای مثال اگر میخواهید کتاب های موفقیت شخصی (مثل کتاب های برایان تریسی یا آنتونی رابینز) را بخوانید باید حتما از این اصل استفاده کنید زیرا همه این کتاب ها فقط 50 تا 80 درصد مطالبشان بدرد شما میخورد.

 1. تندخوانی برای یادگیری بهتر

این نوع روش تندخوانی برای مطالب نکته ای مانند کتاب زیست کنکور ها بسیار مفید است! زیرا قرار نیست شما 80 درصد مطلب را بخوانید بلکه به 100 درصد مطالب توجه میکنید اما با سرعت بالا. بنابرین این فکر اشتباه را از ذهن خود دور بریزید که اگر یک ساعت فقط یک جلمه کتابی را بخوانید آن برای همیشه در ذهنتان می ماند! بلکه شما باید با تندخوانی هر روز و هر هفته نکات را یک بار سریع بخوانید. اینگونه دائمی در ذهن شما می ماند.

آیا واقعا با تندخوانی می شود روزانه یک کتاب خواند؟

مطمئنم شما هم شنیده اید که افراد موفق کتاب های زیادی خوانده اند! برای مثال موضوعی که چند سال پیش ذهن من را درگیر کرده بود این بود که بیل گیتس چگونه هر روز یک کتاب می خواند؟! یا مارک زاکربرگ چگونه تمام کتاب های کتابخانه خود را کامل خوانده است؟

کتابخانه

اما وقتی که تندخوانی را کامل یاد گرفتم کاملا فهمیدم که این کار چگونه انجام می شود. اولا که باید توجه داشته باشیم کتاب های خیلی تخصصی که هیچ اطلاعای راجب آن نداریم (مانند کتاب شیمی یا زیست کنکوری) را نمیتوانیم در یک روز بخوانیم و 80 درصد بحث را بفهمیم زیرا در هر صفحه چند ها اصطلاح مهم وجود دارد اما کتاب های آزاد یا روانشناسی یا پیشرفت فردی را خیلی راحت میتوانیم بخوانیم چونکه اصطلاحات ناشناخته درآنها به ندرت دیده می شود.

البته اگر شما یک درس یا یک کتاب تخصصی را قبلا یاد گرفته باشید یا اصطلاحات تخصصی آن را بلد باشید باز هم میتوانید در یک روز آن را مرور کنید. نکته خیلی مهم است است که وقتی میگوییم یک روز منظورمان 24 ساعت نیست! بلکه افراد تندخوان کتاب ها را در یک تا 4 ساعت تمام می کنند و راحت در این مدت زمان 80 درصد محتوا را میفهمند.

یک مثال ساده از تندخوانی

برای مثال خودم توانستم کتاب مدیریت زمان برایان تریسی را که 150 صفحه بود در 2 ساعت به طور کامل بخوانم و یاد بگیرم و البته باز هم میگویم که این اعداد برای هر شخصی متفاوت است! برای مثال سریع ترین تندخوان جهان کسی هست که میتوانید دو صفحه را همزمان باهم مطالعه کند (البته این فرد استعداد اینکار را هم داشته زیرا این مورد استثنا بوده و کار هرکسی نمی باشد).

درکل اگر یک تخمین بخواهم بزنم اگر شما در هر سطحی که هستید بتوانید تندخوانی را یاد بگیرید هر 100 صفحه را میتوانید در 40 دقیقه تا 4 ساعت تمام کنید و اگر کمتر از 40 دقیقه هم بتوانید غیر ممکن نیست اما بنظر من وقتی تندخوانی را یاد بگیرید حتما میتوانید در کمتر 4 ساعت یا نهایتا 5 ساعت 100 صفحه را تمام کنید.

سرعت مطالعه شما چقدر است؟

شاید دوست داشته باشید بدانید که سرعت مطالعه شما همین اول کار که تندخوان نیستید چقدر است. خب ما اینجا یک روز بسیار ساده را به شما معرفی میکنیم تا سرعت مطالعه خود را به دست آورید.

سرعت مطالعه

سرعت مطالعه شما عبارت است از: تعداد کلماتی که در یک دقیقه می خوانید

برای مثال اگر در یک دقیقه توانستید 300 کلمه بخوانید سرعت شما 300 است به معنای سیصد کلمه در دقیقه. الان برای اینکه سرعت خود را به دست آورید کافیست یک کتاب بیاورید که جملات و پاراگراف های طولانی داشته باشد و سپس یک دقیقه وقت بگیرید و شروع به خواندن کنید.

بعد از اتمام یک دقیقه همانجا که هستید صبر کنید و بشمارید که چند کلمه خواندید و توجه داشته باشید عباراتی مثل “و” کلمه محسوب نمی شوند. اگر شمردن این همه کلمات برای شما سخت است میتوانید یک تخمین ساده بزنید! ببییند خط اول چند کلمه است و بعد تعداد خط هایی را که خواندید ضربدر آن تعداد کلمه کنید تا به طور تخمینی مشخص شود شما چند کلمه را در این یک دقیقه خواندید و اینگونه برای تست سرعت مطالعه بعدی خود نیازی نیست دوباره تمام کلمات را بخوانید.

آموزش تندخوانی را از کجا شروع کنم؟

خود من در اردیبهشت سال 1398 به دنبال راه های آموزش تندخوانی بودم و دوره ها و مقالات فارسی زیادی خواندم اما واقعا کامل نبودند! متاسفانه اکثر دوره ها یا مقالات فارسی که در رابطه با تندخوانی ضبط شده تمام نکات را پوشش نمیدهد بلکه روی چند نکته بیش از حد تمرکز کرده اند و با همین ترفند حجم دوره را به 8 ساعت رساندند!

اگر شما هم چنین دوره ها یا مقالاتی را دیده باشید به طور کامل حرف من را تایید میکنید زیرا بعد از دیدن این دوره ها احساس میکنید تمام مطالب را یاد نگرفته اید یا اینکه تغییر خیلی خاصی در روند مطالعه شما ایجاد نشده.

⏪ خلاصه بعد از ده ها ساعت وقت گذراندن در وب فارسی تصمیم گرفتم انگلیسی سرچ کنم!

✅ تا اینکه وارد سایت لیندا lynda (بزرگ ترین سایت آموزشی خارجی) شدم و دیدم شخصی به نام Paul Nowak حدودا 8 ساله که داره راجب این زمینه سمینار برگذار میکنه و کتاب ها و تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده, برای همین اکانت 19 دلاری لیندا رو خریدم و این دوره رو تهیه کردم که حدودا یک ساعت بود و میتونم بگم واقعا دقیقه به دقیقه این دوره مهم و پر اهمیت بود.

✴️ یعنی بر خلاف بسیاری از دوره های دیگه در این دوره آموزش تندخوانی Paul Nowak هیچ بحث بی ربطی گفته نشد تا حجم دوره بی دلیل بیشتر شود! بلکه خیلی ساده و البته حرفه ای تمام مباحث آموزش تندخوانی را به صورت کامل توضیح داد.

دوره آموزش تندخوانی Paul Nowak

همینطور که گفته بودم من از اردیبهشت ماه 1398در رابطه با تندخوانی تحقیق کردم و حدودا یک ماه بعد (خرداد ماه) با دوره Paul Nowak آشنا شدم و توی یک روز تمام مطالبشو گوش کردم و یادداشت کردم و به جزات میتونم بگم از همون روز سرعت مطالعه من بهبود پیدا کرد.

تندخوانی

درکل من روزانه یک ساعت تمرین های تندخوانی این دوره رو به مدت 2 ماه انجام دادم (یعنی کل خرداد و کل تیر ماه) که تونستم سرعت مطالعه ام رو حدودا 3.5 برابر بیشتر کنم! همین آبان ماه 1398 که درحال مطالعه کتاب روانشناسی فروش برایان تریسی بودم به این فکر افتادم که دوره تندخوانی Paul Nowak ترجمه کنم و به زبان خودمانی اون رو در یک ویدیو منتشر کنم تا کسانی که نیازمند یادگیری تندخوانی هستند بتوانند خیلی خیلی راحت تر این بحث رو یاد بگیرند.

⏺ چونکه اگر شما بخواهید دوره این شخص رو خریداری کنید با دو مشکل جدی مواجه هستید:

 1. دوره کاملا انگلیسیه و زیرنویس انگلیسی هم ندارد!
 2. باید اشتراک ماهانه سایت لیندا را به مبلغ 19.9 دلار بپردازید (حدودا 200 هزار تومان می شود)
 3. اگر بخواهید هزینه کنید تا دوره را برایتان ترجمه کنند حدودا 200 هزارتومان از شما خواهند گرفت!
 4. بعضی از تمرینات دوره انگلیسی هستند و باید ابتدا آنها را فارسی کنید!
 5. و…

بنابرین چه انگلیسی بلد باشید چه نباشید مطمئنم شما هم قبول دارید که تهیه این دوره برای یک فرد ایرانی سخت و دشوار است.

آموزش تندخوانی Paul Nowak با ترجمه نتیکو

همانطور که گفتیم ما این دوره را کامل ترجمه کردیم و حتی اصطلاحات و تمرین های انگلیسی آن را هم به فارسی ترجمه کردیم! برای مثال در دوره گفته شده فرض کنید شما تابلوی نیویورک سیتی را در هنگام رانندگی میبینید و… , اما ما به جای نیویورک سیتی از کلمه استان آذربایجان شرقی استفاده کردیم که دقیقا مطالب نیویورک سیتی 3 کلمه می باشد و قطعا اینگونه خیلی راحت تر مطالب را میفهمید.

مشخصات دوره ترجمه شده آموزش تندخوانی:

 • زبان دوره: فارسی
 • مدرس دوره: Paul Nowak
 • زبان تمرینات: فارسی
 • لحن بیان: خودمانی
 • کیفیت صدا: 320 (بالاترین کیفیت ممکن و بدون نویز)
 • نوع رسانه: به صورت ویدیو
 • گوینده دوره: حسین نیکزاد
 • مدت زمان دوره: 1 ساعت و 30 دقیقه
 • کیفیت ترجمه: عالی

این دوره 100% تضمینی می باشد

خرید دوره آموزش تندخوانی

طبق عکس بالا این دوره کاملا تضمینی می باشد و اگر بعد از خرید دوره احساس کردید که محتوای آن بدرد نخور است می توانید تمام مبلغ خود را پس بگیرید. ما چنین تضمینی میدهیم چون مطمئنیم این دوره شگفت انگیز است و این تضمین برای این است که شما دیگر هیچ بهانه ای برای شروع نکردن مسیر نداشته باشید.

این دوره فقط برای افراد خاصیه که زمانشون براشون ارزشمنده

قیمت: 38 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

فقط 19 هزار تومان

[zibalpaiddownlo ads id=”2″]

شیوه خرید دوره آموزش تندخوانی:

برای خرید دوره آموزش تندخوانی کافیست بر روی دکمه سبز رنگ “پرداخت آنلاین و دریافت فوری” کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت معتبر زرین پال شوید و سپس در آن صفحه نام و نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد کنید سپس بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا وارد درگاه پرداخت بانکی امن شاپرک شوید که با هر کارتی میتوانید اقدام به خرید کنید. کافیست فقط در درگاه پرداخت امن شاپرک اطلاعات کارت خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه “پرداخت” کلیک کنید تا مبلغ پرداخت شود, بعد از اینکار لطفا از صفحه خارج نشوید و روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید تا به صورت خودکار لینک دانلود دوره آموزش تندخوانی برای شما به نمایش گذاشته شود.

پشتیبانی دوره آموزش تندخوانی:

 • شماره موبایل (فقط اس ام اس) : 09923760796
 • تلگرام پشتیبان: @Netiko1
 • ایمیل پشتیبان: Netiko.ir@gmail.com

هر سوال یا مشکلی داشتید کافیست ابتدا بخش سوالات متدوال یا قسمت نظرات را مطالعه کنید و اگر مشکل شما حل نشد در تلگرام یا واتساپ یا بخش کامنت همین پست یا حتی اینستاگرام نتیکو میتوانید به ما پیام دهید تا درکمتر از 24 ساعت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

سوالات متدوال شما عزیزان راجب این دوره:

سوالات متداول

همانطور که گفتیم در این قسمت به سوالات متداول شما در رابطه با دوره آموزش تندخوانی و مسائل دیگر پاسخ داده ایم که احتمال ممکن است سوال شما هم درون این موارد باشد. برای به نمایش گذاشتن جواب سوال کافیست فقط روی خود سوال کلیک کنید.

ویدیو ها به چه صورت هستند؟

ویدیو ها به چه صورت هستند؟

ما ابتدا ویدیو انگلیسی اصلی را ترجمه کرده ایم و بعد با فایل ترجمه یک فایل صوتی ساختیم سپس فایل صوتی را با پاورپوینت ترکیب کردیم و آن را تبدیل به ویدیو کردیم.

آموزش تندخوانی مناسب چه سنی است؟

آموزش تندخوانی مناسب چه سنی است؟

آموزش تندخوانی مانند آموزش های پیشرفت شخصی دیگر (مثل اعتماد به نفس یا فن بیان و…) برای هر سنی مناسب می باشد و اگر فردی قادر به خواندن متن است پس قطعا یادگیری تندخوانی کمک بسیاری به او می کند.

بعد از خرید باز هم باید خرید انجام دهیم؟

بعد از خرید باز هم باید خرید انجام دهیم؟

خیر. شما فقط یک بار این آموزش را خریداری میکنید و برای همیشه میتوانید از آن استفاده کنید. این یعنی شما برای یادگیری و آموزش تندخوانی کافیست فقط یک بار پرداخت انجام دهید.

چجوری به سایت نتیکو اعتماد کنم؟

چجوری به سایت نتیکو اعتماد کنم؟

درگاه پرداخت سایت نتیکو متصل به زرین پال و سایت زرین پال هم متصل به شاپرک است بنابرین عملیات پرداختی شما کاملا امن خواهد بود. اگر هم به کیفیت دوره شک دارید کافیست فقط پیشنمایش آن را که درون همین صفحه قرار دادیم ببینید و اگر از کیفیت صدا و ویدیو راضی هستید میتوانید به راحتی اعتماد کنید زیرا من تضمین 100% میدهم که محتوای این دوره عالی است. علاوه بر آن شماره موبایل و آیدی تلگرام و اینستاگرام نتیکو درون سایت قرار داده شده که شما می توانید حتی قبل از خرید با یکی از موارد گفته شده به ما پیام دهید تا پاسخگوی شما باشیم و ابهامات خود را برطرف کنید.

 

یک جدول ساده برای مقایسه سه گروه از افراد که هر هفته یا هرماه یک کتاب میخوانند:

سرعت زمان اضافه در هفته زمان اضافه در ماه زمان اضافه در سال زمان اضافه در 10 سال
یک فرد معمولی x x x x x
یک تندخوان حدوداد 2x حدوداد 14x حدوداد 60x حدوداد 730x حدوداد 7,300x
یک تندخوان حرفه ای تقریبا 4x تقریبا 28x تقریبا 120x تقریبا 1,460x تقریبا 10,460x

این به این معناست اگر شما یک ماه وقت بگذارید و تندخوان حرفه ای شوید سالانه 1,460 برابر قبل خود زمان بیشتری ذخیره خواهید کرد! به عبارتی دیگر اگر شما روزانه 4 ساعت مطالعه دارید در حالت تندخوان بودن حرفه ای شما هزار و چهارصد و شصت ساعت زمان اضافه به دست می آورید بعد از یک سال (نسبت به حالت قبل خود). بنابرین سوال این است که:

زمان شما چقدر ارزش دارد؟

[zibalpaiddow nloads id=”2″]

درباره ی admin

14 دیدگاه

 1. سلام خسته نباشید. دو روز پیش این دوره رو تهیه کردم و امروز بالاخره دیدمش.خواستم بابت زحماتی که کشیدین تشکر کنم چون محتوای دوره خیلی مفید بود و دقیقه به دقیقه اون شامل نکات مفیدی بود که من نمیدونستم.

  • سلام کاربر گرامی. رضایت شما افتخار ماست, از شما ممنونیم که وقت گذاشتید و نظر خود را ارسال کردید. موفق باشید.

 2. سلام. هنوزم میشه خرید کرد؟

  • سلام کاربر گرامی. بله مشکلی نیست. تا وقتی که دکمه خرید وجود دارد میتوانید از سایت خرید کنید.

 3. سلام من خرید کردم اما وسط پرداخت اشتباه از صفحه خارج شدم اما مبلغش ازم کم شده. لطفا اگر میشه برسی کنید و لینکو برای ایمیلم بفرستید

  • سلام کاربر گرامی. بله ایمیلتون رو برسی کردیم و خریدتون تایید شده, لینک دانلود به صورت دستی برای ایمیل شما ارسال شد.موفق باشید.

 4. سلام خسته نباشید ، من پرداخت کردم ولی لینک دانلود برام نیومد

 5. سلام ببخشید چرا پیش نمایش تصویری نداره.فقط صداعه. همینه یا برای من اینطوریه؟

  • سلام کاربر گرامی. به زودی پیش نمایش را هم آپلود میکنیم اما در کل اگر میخواهید ببینید کیفیت دوره چگونه است و به چه صورت ضبط شده کافیست ویدیو یک دقیقه اول صفحه را مشاهده کنید. کل دوره به آن صورت ضبط شده.

 6. سلام من میخوام دوره رو بخرم اما چه جوری کیفیت آموزشتون رو از رو کلیپ یک دقیقه ای ای بفهمم که اولا تصویر نداره . دوما تنها چیزی که میگه اینه که اگه وقتتون براتون مهمه مقاله ی زیر رو بخونید؟! …

  • سلام کاربر گرامی. همانطور که در توضیحات سایت مطرح کردیم کیفیت صدای دوره و شیوه ارائه دوره دقیقا مانند هماند یک دقیقه است. ما پیش نمایشی از دوره در حال حاضر نگذاشته ایم زیرا دقیقه به دقیقه دوره نکات مهمی می باشد که برای ترجمه آن زمان زیادی صرف کردیم. و اینکه ما تضمین خرید برای این دوره گذاشتیم تا با خیال راحت بتوانید خرید کنید.

 7. سلام. من این دوره رو دیروز خریداری کردم با برنامه رار از حالت فشرده در آوردم. ولی فقط کلیپ تصویری سوم برای من باز میشه بقیه قابل اجرا نیس. دلیلش چیه چیکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *