خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / کسب و کار اینترنتی / معرفی سایت مربی آنلاین بدنسازی و فیتنس

معرفی سایت مربی آنلاین بدنسازی و فیتنس

با توجه به اهمیت بالای برخورداری از یک برنامه جامع و کامل تمرینات بدنسازی، در این مطلب، به معرفی سایت مربی آنلاین بدنسازی و فیتنس می‌پردازیم و خدمات و بخش‌های مختلف این سایت را معرفی کرده و تمرینات بدنسازی موجود در آن را توضیح خواهیم داد؛ در ادامه با ما همراه باشید.

اهمیت توجه به تمرینات بدنسازی

تمرینات بدنسازی، این روزها بیش از هر زمان دیگری مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته اند. این موضوع تقریباً از چند جنبه قابل بررسی است. نخست اینکه افراد متوجه شده اند که با انجام این تمرینات، می‌توانند از تمرکز و خلاقیت خوبی در کارهای روزمره خود برخوردار شوند. ضمن اینکه، بیشترین تاثیر ورزش، بر روی مغز و عملکرد آن است؛ به همین دلیل است که از قدیم گفته اند: «عقل سالم، در بدن سالم است.»

از سوی دیگر، تمرینات بدنسازی و تحرک مرتبط با ورزش باعث می‌شود تا ورزشکار به کنترل تغذیه و برنامه ریزی برای آن بپردازد و از طرفی مقوله استراحت و خواب کافی را نیز در نظر بگیرد. با توجه به گسترش اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، وب سایت‌ها، پیج‌های گوناگون و اپلیکیشن‌های مختلفی را شاهد هستیم که در خصوص ارائه تمرینات گوناگون بدنسازی و ارائه برنامه‌های مختلف مربوط به آن، فعالیت‌هایی گسترده دارند.

اما از طرفی هم گفته می‌شود که اگر فرد علاقمند به این تمرینات بدنسازی بخواهد تا پیج‌ها و سایت‌های گوناگون را در گوشی هوشمند خود داشته باشد، ممکن است گیج و سردرگم شده و دقیقاً نتواند برنامه‌ها را به خوبی اجرا کرده و به صورت مستمر ادامه دهد. بنابراین، پس از مدتی دلسرد و بی انگیزه شده و از ادامه ورزش منصرف خواهد شد. بنابراین، نیاز است تا یک سایت یا اپلیکیشن کامل و جامع را برای انجام حرکات بدنسازی و مسائل جانبی آن در اختیار داشته باشد.

مزایای ورزش فیتنس

فارغ از عده محدودی که برای آمادگی بیشتر و شرکت در مسابقات این رشته ورزش می‌کنند، توده بسیار زیادی از مردم نیز در سراسر جهان هستند که برای رسیدن به تناسب اندام (کاهش یا افزایش وزن) و سلامتی بیشتر به طور مرتب تمام عمر خود را به این ورزش می‌پردازند. البته پرداختن به این ورزش در کنار یادگیری حرکات آن نیازمند دسترسی داشتن به یک برنامه بدنسازی مدون و اصولی نیز هست. اگر به صورت اصولی به این ورزش بپردازیم، می‌تواند مزایای زیر را در پی داشته باشد:

  • رسیدن به وزن ایده‌آل

فیتنس می‌تواند افراد را فارغ از داشتن اضافه وزن و یا کمبود وزن، به وزن ایده آل برساند.

  • کاهش چربی

افراد هم در حالت اضافه وزن و هم در حالت کمبود وزن ممکن است چربی‌های مازاد و مضری در بدن داشته باشند که ورزش فیتنس می‌تواند این چربی‌ها را سوزانده و آن‌ها را با عضله جایگزین کند.

  • رشد عضلانی

عضلات بافت‌هایی بسیار فشرده‌تر از چربی‌ها هستند و به همین خاطر یک کیلوگرم عضله بسیار کم حجم‌تر از یک کیلوگرم چربی است. رشد عضله به معنای خوش تراش شدن بدن و افزایش نیروی جسمی است که در فیتنس با برنامه بدنسازی به آن دست خواهید یافت.

  • افزایش استقامت بدن

فیتنس می‌تواند استقامت بدن را در امور روزمره زندگی که به استقامت و نیروی زیاد نیاز دارند، افزایش دهد.

  • بهبود انرژی جسمی و ذهنی

فیتنس باعث بهبود عملکرد قلب، تنظیم هورمون‌های بدن، دفع سموم به وسیله تعریق و تقویت سیستم دفاعی بدن خواهد بود و علاوه بر این، ظرفیت ذهنی و تمرکز را نیز بالاتر خواهد برد.

 

معرفی سایت مربی آنلاین تمرینات بدنسازی و فیتنس

فیتنس کار (fitnesskar)، یکی از جامع‌ترین و کامل‌ترین بانک‌های برنامه‌های مختلف بدنسازی است. در وب سایت فیتنس کار، انواع گوناگونی از تمرینات بدنسازی به چشم می‌خورد که می‌تواند نظر هر ورزشکاری را به خود جلب کرده و سلیقه‌های افراد را به خوبی پوشش دهد. فیتنس کار، این تمرینات را در گروه‌های مختلفی ارائه می‌کند؛ به طوری که بیش از 1300 تمرین و صدها برنامه بدنسازی در آن وجود دارد.

این تمرینات و برنامه‌های متنوع، فرمتی از پیش نوشته شده داشته و می‌توانند اهداف مختلف بدنسازی را که در ورزشکاران و علاقمندان متفاوت و گوناگون است، به خوبی برآورده سازند. نکته قابل توجه در خصوص تمرینات بدنسازی فیتنس کار این است که اهداف مختلف بدنسازی، بانک مقالات بدنسازی و صدها ویژگی و گزینه‌های مرتبط با تمرینات، همه و همه به صورت رایگان در یک برنامه جامع، گردآوری شده اند. کاربر و ورزشکار تنها نیاز دارد تا طی چند ثانیه و با یک کلیک ساده، این برنامه حرفه‌ای را دانلود کرده و از آن لذّت ببرد.

ویژگی‌های برنامه فیتنس کار

فیتنس کار، از چند ویژگی سود می‌برد که به طور حتم تمامی ورزشکاران و علاقمندان رشته بدنسازی، چه حرفه‌ای و چه آماتور، به دنبال آن هستند:

  • فیتنس کار، یکی از جامع‌ترین بانک حرکات و تمرینات بدنسازی را در اختیار دارد. این مورد، بیش از 1300 حرکت ورزشی را شامل می‌شود که در دسته‌ها و گروه‌های مختلف، طبقه بندی شده اند. از جمله این تمرینات، می‌توان به انواع تمرینات ویژه باشگاه، مخصوص در منزل و یا هوازی اشاره کرد که تمامی سلیقه‌ها و نیازها را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.
  • بانک برنامه و تمرینات بدنسازی، از پیش نوشته شده است. چنین بانکی، یکی از بهترین منابع برای تمرینات بدنسازی را شامل می‌شود که جهت اهداف مختلف ورزشی تهیه شده است. به عنوان مثال، کسانی که مایل هستند تمرینات شکم انجام داده یا حجم بگیرند، تنها کافی است بانک تمرینات بدنسازی فیتنس کار را مرور کنند.
  • این روزها، همه گزینه‌ها و امور زندگی روزمره، به سمت دیجیتالی شدن رفته و شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های مختلف، کارهای گوناگونی را در کسری از ثانیه انجام می‌دهند. بنابراین، در خصوص تمرینات بدنسازی نیز دیگر به برنامه‌های کاغذی، نیازی نیست. با استفاده از فیتنس کار، ورزشکار می‌تواند برنامه‌های بدنسازی را در گوشی هوشمند تلفن همراه خود تنظیم کرده و پروسه پیشرفت تمرینات را بررسی نماید.
  • هر ورزشکار و بدنسازی نیاز دارد تا در پروسه تمرینات خود، انگیزه‌ای مداوم داشته باشد تا از ورزش کردن مایوس و دلسرد نشود. فیتنس کار، به همین منظور در اپلیکیشن خود به صورت روزانه مطالب انگیزشی قرار می‌دهد تا روحیه کاربران خود را افزایش داده و با تلاش و پشتکار بیشتر، به اهداف خود در این زمینه، دست پیدا کنند.

دانلود فیتنس کار، راهی برای حرفه‌ای شدن!

برای شروع تمرینات بدنسازی، فقط کافی است تا اپلیکیشن فیتنس کار دانلود شده و تمرینات مورد نظر آن اجرا شوند. نحوه نصب و اجرای این اپلیکیشن نیز، بسیار ساده و راحت بوده و تنها در چند ثانیه انجام خواهد شد. این اپلیکیشن، از شیوه‌ها و کانال‌های گوناگونی قابلیت دانلود و نصب دارد.

با مراجعه به وب سایت فیتنس کار، کاربر می‌تواند بنابر نوع گوشی هوشمند تلفن همراه خود، با یکی از شیوه‌های دانلود از کافه بازار، دانلود از اپ استور، دانلود گوگل پلی و یا دانلود مستقیم، به تهیه و نصب اپلیکیشن اقدام کند.

به عنوان نمونه، لینک دانلود برنامه بدنسازی فیتنس کار از گوگل پلی و یا اپ استور، به صورت زیر آورده شده است:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.kurdsofts.fitnesskar

https://apps.apple.com/us/app/fitnesskar/id1425677100?ls=1

 

آشنایی با بخش نظرات کاربران سایت فیتنس کار

یکی از بخش‌های قابل توجه و البته حائز اهمیت سایت فیتنس کار، نظر کاربران حرفه‌ای است که در خصوص تمرینات بدنسازی، سال‌ها است به فعالیت و مربیگری می‌پردازند. این مورد به طور حتم می‌تواند برای یک کاربر تازه کار و آماتور و حتی افراد حرفه ای، تا با آرامش و اطمینان خاطر، این اپلیکیشن را دانلود کرده و از تمرینات بدنسازی و هر آنچه که به صورت جامع و کامل در خصوص این رشته گردآوری و تهیه شده است، لذّت ببرند.

نکته مهم دیگر اینکه، در سایت فیتنس کار، تمامی کانال‌های ارتباطی کاربر با سایت، اعم از آدرس پستی، پشتیبانی‌های مربوط به اپلیکیشن‌های واتس اپ و تلگرام و آدرس ایمیل، تعبیه شده است. بنابراین، ورزشکار می‌تواند بنابر نیاز خود، با استفاده از این کانال‌های ارتباطی، ابهامات و پرسش‌های خود را در خصوص نحوه انجام تمرینات، نحوه کار با اپلیکیشن و… به راحتی مطرح نماید تا در مدت زمان کوتاهی، پشتیبانی سایت به آن‌ها پاسخ دهد.

با اپلیکیشن فیتنس کار، باشگاه ورزشی را به خانه بیاورید!

این روزها، تمامی امور و کارهای روزمره افراد، به حضور اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی وابسته و متصل شده است. مواردی از قبیل امور بانکی، ثبت نام‌ها، آموزش آنلاین و حتی علاقمندی‌هایی مانند خرید آنلاین و یا انجام تمرینات بدنسازی، به لطف حضور اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مرتبط، به راحتی قابل انجام و پیگیری است. تمرینات بدنسازی چند سالی است که مورد توجه قشرهای مختلف جامعه قرار گرفته و افراد مختلف از کلاس‌های اجتماعی گوناگون، به اهمیت انجام این تمرینات و تاثیرات فوق العاده آن پی برده اند. اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌ها، باشگاه‌های بدنسازی، آن طور که باید و شاید نمی‌توانند نیازهای علاقمندان را تحت پوشش قرار دهند.

بنابراین، اپلیکیشن‌ها در ارائه تمرینات بدنسازی، نقش مهمی ایفا می‌کنند. سایت و اپلیکیشن فیتنس کار، ضمن برخورداری از بانک جامعی از برنامه‌های بدنسازی و حرکات گوناگون مربوط به آن، این قابلیت را دارد تا برای ورزشکاران در رده‌های مختلف، اعم از آماتور و حرفه ای، یک پکیج کامل و مطمئن را ارائه دهد تا افراد بر اساس اهداف و برنامه ریزی خود در زمینه تمرینات بدنسازی، از این مورد بهره‌ها و استفاده‌های گوناگونی را دریافت نمایند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *