خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / کسب و کار اینترنتی / کسب درآمد از بیت کوین (Bitcoin) با 3 روش 100% تضمینی

کسب درآمد از بیت کوین (Bitcoin) با 3 روش 100% تضمینی

هر آنچه که باید درباره کسب درآمد از بیت کوین بدانید را در این مطلب نوشتیم! از سیر تا پیاز, از واقعیت تا دروغ! پس لطفا مقاله را کامل و با دقت یک بار برای همیشه بخوانید.

کسب درآمد از بیت کوین

از گذشته تا به امروز افراد بسیاری به دنبال روش هایی برای کسب درآمد بوده اند، بسیاری از آن ها به سمت کسب و کار های سنتی رفته اند و موفق شده اند و تعداد زیادی نیز که به نوآوری و تکنولوژی های روز علاقه داشته اند به سمت روش های جدید کسب درآمد روی آورده اند.

تا سال دو هزار و شانزده میلادی افراد کمی از نام بیت کوین با خبر بودند و تعداد کمی از افراد بودند که به بیت کوین و ارزش آن اهمیت می‌دادند اما این بی اهمیتی در سال دو هزار و شانزده میلادی پایان یافت. بیت کوینی که در چهار سال قبلش ارزشی مساوی با دو نیم دلار داشت اکنون ارزشی نزدیک به پنج هزار دلار داشت!

بیت کوین به زبان ساده!

اگر دقیق نمی دانید بیت کوین چیست یا اصلا نمی توانید آن را درک کنید, کافیست فقط ویدیو زیر را ببینید

کسب درآمد از بیت کوین

این جهش قیمت بیت کوین باعث شد که افراد زیادی به این ارز دیجیتال علاقه مند شوند و به دنبال آن باشند که هرگونه که می‌توانند روشی را برای به دست آوردن بیت کوین پیدا کنند تا بتوانند با  به دست آوردن بیت کوین با آن تجارت انجام دهند و کسب درآمد کنند.

آن اوایل که هنوز افراد زیادی درباره ارزش بیت کوین خبر نداشتند کسب درآمد از این ارز دیجیتال بسیار آسان بود ولی الان با پرطرفدار شدن این ارز دیجیتال، کسب درآمد از این ارز دیجیتال بسیار مشکل شد و افراد کمی دیگر توانستند با همان روش های قدیمی به کسب درآمد از بیت کوین بپردازند.

 داغ شدن بازار ارز های دیجیتال به واسطه بیت کوین

ارز های دیجیتال اکنون به عنوان یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت به حساب می‌آیند و افراد زیادی توجه خود را به قیمت ارز های دیجیتال اختصاص داده اند و لحظه به لحظه قیمت آن ها را دنبال می‌کنند.

لازم به ذکر است که ارز های دیجیتال محبوبیت خود را مدیون بیت کوین می‌باشند چرا که تا قبل از پرش ناگهانی ارزش بیت کوین افراد زیادی به ارز های دیجیتال اهمیت نمی‌دادند ولی پس از این جهش بزرگ قیمت بیت کوین، توجه ها به سمت ارز های دیجیتال جلب شد چرا که همه افراد با بالا رفتن قیمت بیت کوین قادر به تهیه آن نبودند پس سعی می‌کردند تا در ارز های دیجیتال دیگری سرمایه گذاری کنند ارز های دیجیتالی که ریسک کمتری داشتند و همچنین سود کمتری! ارز های دیجیتال ماهیتی غیر متمرکز دارند این به این معناست که هیچ نهاد و یا سازمانی پشت قیمت گذاری آن نیست.

یکی دیگر از دلایل پر طرفدار شدن ارز های دیجیتال و به خصوص بیت کوین این است که تراکنش ارز های دیجیتال به صورت همتا به همتا صورت می‌گیرد و این امر نیاز به شخص ثالث را به کل پاک می‌کند.

دلایل برتری بیت کوین و ارز های دیجیتال بر پول معمولی چیست؟

کسب درآمد از بیت کوین

 با پدید آمدن بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال نحوه انجام دادن معاملات به کل عوض شد و این چرخش سریع دلایل خاص و منحصر به فرد خود را داشت که باعث پر طرفدار شدن این ارز های دیجیتال می‌شد.

غیر قابل بازگشت بودن تراکنش های ارز های دیجیتال!

یکی از دلایل برتری بیت کوین و ارز های دیجیتال بر پول معمولی غیرقابل برگشت بودن تراکنش ها می‌باشد. اگر شما تراکنشی را با ارز های دیجیتال انجام دهید دیگر قادر به بازگشت دادن آن مبلغ نخواهید بود مگر اینکه شخص دریافت کننده آن ارز، تراکنش بازگشت را تایید بکند. در حالی که در تراکنش با پول های معمولی شما اگر تراکنش اشتباهی را انجام بدهید به راحتی با پیگیری آن تراکنش توسط بانک ها قادر خواهید بود تا مبلغ خود را بازگشت خواهید داد.

ناشناس سرمایه خود را انتقال دهید

یکی دیگر از دلایل خاصی که به ارز های دیجیتال را برتر می‌دهد، بی هویت بودن و ناشناس بودن تراکنش این ارز ها ‌می‌باشد. و شما با استفاده از کیف پول های مجازی به تراکنش های خود ادامه می‌دهید و دیگر نیاز نیست که هویت خود را برای کسی آشکار کنید و تنها لازم است تا به وسیله کیف پول مجازی خود تعدادی اعداد و ارقام مربوط به کیف پول خود را برای تراکنش های خود استفاده کنید. افراد بسیاری در سر تا سر جهان از ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند تا ناشناس بمانند و همین دلیل یکی از دلایل پر طرفدار بودن ارز های دیجیتال می‌باشد.

با ارز های دیجیتال بدون نگرانی سرمایه خود را به خارج انتقال دهید

فرامرزی بودن ارز های دیجیتال به خصوص بیت کوین یکی دیگر از دلایل خاص بودن ارز های دیجیتال می‌باشد در گذشته شما اگر می‌خواستید که مبلغی را از مکانی به مکانی در کشور دیگر بفرستید ممکن بود که چند روز طول بکشد تا آن مبلغ به کشور مقصد برسد. اما با پدید آمدن بیت کوین و ارز های دیجیتال دیگر اهمیتی نداشت که در چه زمانی و به چه مکانی لازم است که یک مبلغی فرستاده شود چرا که ارز های دیجیتال این کار را در کمتر از چند دقیقه انجام می‌دادند و همین امر باعث شد تا مردم بسیاری از کشور ها برای کار های مالی ایی که خارج از کشور خودشان انجام می‌دادند به ارز های دیجیتال توجه خاصی بکنند.

امنیت در تراکنش های مالی از اهمیت بالایی برخوردار است و وجود نداشتن نهاد و یا سازمانی بر پشت ارز های دیجیتال و بیت کوین، گمان های بسیاری را به وجود آورده است تا افراد بسیاری به سختی بتوانند به ارز های دیجیتال اعتماد کنند اما این باور املا غلط است این ارزهای دیجیتال از امنیت بالایی برخوردار هستند و امنیت آن ها توسط سیستم هایی با هش بالا تضمین می‌شود.

شیوه کسب درآمد از بیت کوین

خب تا به اینجا درباره ارزش بیت کوین و دلایل پر طرفدار بودن آن و ارز های دیجیتال دیگر صحبت کردیم حالا نوبت به آن رسیده است تا روش های کسب درآمد از بیت کوین را به شما بگوییم. در حال حاضر کسب درآمد از بیت کوین دشوار تر از گذشته شده است اما غیر ممکن نیست. روش های بسیاری برای کسب درآمد از بیت کوین وجود دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد و درباره آن ها به شما توضیحاتی خواهیم داد پس مطمعن باشید که توضیحات را با دقت بخوانید چرا که ممکن است  شما با نتخاب روش اشتباه کسب درآمد از بیت کوین ضرر بزرگی را از نظر مالی تجربه کنید پس با ما همراه باشید.

آیا کسب درآمد از بیت کوین به صورت رایگان امکان پذیر است؟

در پشت پاسخ هایی که برای این پرسش وجود دارد حرف های بسیاری وجود دارد. در حال حاضر افراد بسیاری در سر تا سر جهان به دنبال کسب درآمد از بیت کوین هستند و شاید ممکن است که این امر یعنی بیت کوین رایگان به نظر کلاهبرداری به نظر برسد!

کسب درآمد از بیت کوین

البته لازم به ذکر است که هم اکنون وبسایت هایی وجود دارد که با روش هایی که به کاربران خود پیشنهاد می‌دهند به آن ها بیت کوین می‌دهند. عده زیادی بر این باور اند که این مبالغ ارسالی تنها اعتبار های کاغذی الکی هستن که تنها برای دلخوشی در صفحه کاربری کاربران به وجود می‌آیند و اصلا کاربردی نیستند ولی عده دیگری نیز ادعا می‌کنند که از این مبالغ دریافتی استفاده کرده اند و این وبسایت ها به درستی کار خود را انجام می‌دهند.

این وب سایت با پیشنهاد هایی مانند دیدن ویدیو های تبلیغاتی و یا کلیک کردن بر روی یک لینک و یا بازی کردن یک بازی انلاین و یا دادن نظر درون یک وبسایت و دانلود برنامه ها و بازی های مختلف به سراغ کاربران خود می‌آیند و اینگونه کاربران خود را وادار می‌کنند تا با انجام این فعالیت ها برای خود اعتبار هایی کسب کنند که بعد ها به بیت کوین تبدیل می‌شوند.

نظر های بسیاری درباره این وبسایت ها در سر تا سر اینترنت وجود دارد افراد زیادی آن ها را دروغ می‌پندارند و عده بسیاری هم نیز از آن ها به خوبی یاد کرده اند. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم ابتدا نظرات مربوط به وبسایتی که می‌خواهید در آن عضو شوید را بخوانید و سپس خود امتحان کنید. بهتر است برای شروع در چند تعداد از این وبسایت ها عضو شوید تا بالاخره یکی از آن ها به درستی کار را انجام دهند و به شما بیت کوین بدهند. اما این امر را هم در نظر بگیرید که بیت کوین اکنون ارزش بالایی دارد و به دست آوردن آن الکی نیست.

1. کسب درآمد از بیت کوین به وسیله استخراج بیت کوین

کسب درآمد از استخراج بیت کوین اکنون امری بسیار دشوار است و می‌توان گفت که به سرمایه بسیار زیادی برای شروع نیاز دارد و همچنین به فضای بسیار بزرگی نیاز دارد تا بتوان استخراج کننده ها و سیستم های خنک کننده های آن را در ان جا قرار داد.

اکنون استخراج بیت کوین کاری نیست که آن را به شما پیشنهاد دهیم ولی اگر سرمایه زیادی دارید و نمی‌دانید که با آن می‌خواهید چیکار کنید، قطعا استخراج بیت کوین بهترین کاری است که شما می‌توانید انجام دهید چرا که هیچ دردسری را در پی نخواهد داشت و تنها کاری که شما نیاز دارید تا آن را انجام دهید صبر است و شما تنها کافیست تا صبر کنید.

لازم به ذکر است که اکنون و مخصوصا در ایران استخراج بیت کوین بسیار هزینه بر است چرا که علاوه بر سیستم قدرتمندی که برای استخراج بیت کوین نیاز دارید و مکانی برای راه اندازی این سیستم قدرتمند، باید به فکر برق مصرفی خود نیز باشید! چرا که همانگونه که گفتیم این سیستم های قدرتمند نیاز به مقدار زیادی برق ورودی داردند و این امر مصرف برق شما را به شما بالا می‌برد و هزینه برق یکی از مهم ترین نگرانی های شما برای استخراج بیت کوین در ایران خواهد بود.

اگر واقعا قصد دارید تا در ایران بیت کوین استخراج کنید باید یک تیم تحلیلگر خوب را در کنار خود داشته باشید تا بتوانند مکان مناسب و سیستم مورد نیاز شما را برای شما مشخص کنند و شما را در این راه پر خرج همراهی دهند.

2. کسب درآمد به وسیله خرید بیت کوین

یکی از روش های آسان کسب درآمد از بیت کوین، خرید و فروش این ارز دیجیتال می‌باشد اگر شما سرمایه بسیاری دارد و نمی‌خواهید آن را صرف خرید سیستم های قوی و محیا کردن مکانی مناسب برای استخراج بیت کوین کنید، بهترین راه حل خرید بیت کوین است.

اکنون بازار ارز های دیجیتال به خصوص بیت کوین بازاری پر نوسان است و در هر لحظه قیمت این ارزهای دیجیتال تغییر می‌کند و این نوسان ها این فرصت را به سرمایه داران می‌دهد تا بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کنند و به خرید و فروش این ارز دیجیتال بپردازند. همانطور که گفتیم به دلیل ارزش بالای بیت کوین در حال حاضر این کار تنها برای کسانی ممکن است که سرمایه بالایی دارند و دوست دارند تا آن را بیشتر کنند.

برای این کار یعنی سرمایه گذاری بر روی بیت کوین تنها کافی است که یک صفحه نمایشگر جلوی خود داشته باشید و نوسانات بیت کوین را مشاهده کنید هر موقع که ارزش این ارز دیجیتال بالا رفت با میل شخصی خود بیت کوینی را که در اختیار دارید را بفروشید و یا آن را نگه دارید و امیدوار باشید تا ارزش آن بالاتر برود.

3. نوسانات بیت کوین را پیشبینی کنید و کسب درآمد کنید!

یکی از روش های بسیار پرطرفدار و کم هزینه کسب درآمد توسط بیت کوین پیش بینی است! این روش بسیار روش ساده ایی می‌شود که شما تنها کافیست تا نوسانات بیت کوین را رصد کنید و بالا و یا پایین آمدن قیمت این ارز دیجیتال را پیش بینی کنید اگر به درستی بتوانید پیش بینی را انجام دهید مبلغی را کسب خواهید کرد. وبسایت های بسیاری برای انجام این نوع پیش بینی ها وجود دارد پیشنهاد ما انجام این نوع پیش بینی ها در وبسایت هایی است که مبالغ پیش بینی شما را به دلار به شما پرداخت می‌کنند.

این روش یکی از روش های کاربردی در سر تا سر جهان است و روزانه افراد بسیاری از این روش برای کسب درآمد استفاده می‌کنند و لازم به ذکر است که روزانه تعداد زیادی از آن ها سود و تعداد بیشتری از آن ها ضرر می‌کنند و همه چی بستگی به اطلاعاتی است که درباره نحوه کارکرد نوسانات بیت کوین دارید می‌باشد!

پادکستی عالی راجب کسب درآمد از بیت کوین (حتما کامل گوش کنید)

سخن آخر راجب کسب درآمد از بیت کوین

در این مقاله سعی کردیم که شما را با بیت کوین و ارز های دیجیتال و روش های تضمینی کسب درآمد از ارز های دیجیتال و بیت کوین آشنا کنیم. به شما پیشنهاد دادیم که به خوبی این مقاله را بخوانید و برای دریافت اطلاعات بیشتر در سایت های خارجی به دنبال اطلاعات بیشتر بگردید تا بتوانید به راحتی روش مناسب برای کسب درآمد از بیت کوین را انتخاب کنید.

 

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

مقاله شگفت انگیز بالا را به هیچ وجه از دست ندهید

 

لیست نام 83 ارز دیجیتال!

الان که مقاله کسب درآمد از بیت کوین ما به پایان رسید قصد داریم برای اطلاعات عمومی شما لیست 83 ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم و توجه داشته باشید که ما در حال حاضر بیش از 2500 نوع ارز دیجیتال مختلف داریم!

هرچقدر قیمت یک ارز دیجیتال بالاتر باشد نشانه با ارزش و پر استفاده تر بودن آن در همان بازه زمانیست. ما در این قسمت قیمت های ارز ها را نمینویسیم زیرا این قیمت ها هر دقیقه و هر روز درحال تغییر هستند.

توجه: این قسمت ها مربوط به تاریخ 9 شهریور 1398 می باشد و ممکن است الان که شما در حال مشاهده آن هستید قیمت ها تغییر کرده باشند.

# نام کوین قیمت قیمت به تومان
1

Bitcoin

9,613.33$

109,111,256تومان
2

Ethereum

168.96 $

1,917,673تومان
3

XRP

0.25656 $

2,912تومان
4

Bitcoin Cash

276.69 $

3,140,454تومان
5

Litecoin

63.68 $

722,748تومان
6

Tether

1.00 $

11,390تومان
7

Binance Coin

22.13 $

251,211تومان
8

EOS

3.22 $

36,506تومان
9

Bitcoin SV

128.41 $

1,457,400تومان
10

Stellar

0.06327 $

718تومان
11

Cardano

0.04516 $

513تومان
12

Monero

67.25 $

763,318تومان
13

UNUS SED LEO

1.12 $

12,705تومان
14

TRON

0.01552 $

176تومان
15

Huobi Token

3.85 $

43,681تومان
16

Dash

79.58 $

903,242تومان
17

Ethereum Classic

6.30 $

71,539تومان
18

Tezos

1.06 $

11,996تومان
19

IOTA

0.24656 $

2,798تومان
21

NEO

8.71 $

98,854تومان
22

Maker

469.69 $

5,330,982تومان
23

USD Coin

1.00 $

11,390تومان
24

NEM

0.04886 $

555تومان
25

Cosmos

2.07 $

23,478تومان
26

Ontology

0.71159 $

8,077تومان
2322

Atlantis Blue Digital Token

2.08 $

23,622تومان
27

Crypto.com Chain

0.03871 $

439تومان
1101

INO COIN

1.86 $

21,144تومان
28

Zcash

44.65 $

506,807تومان
29

Dogecoin

0.00251 $

29تومان
30

V Systems

0.14741 $

1,673تومان
31

HedgeTrade

0.85265 $

9,678تومان
32

Decred

22.95 $

260,450تومان
33

Basic Attention Token

0.17718 $

2,011تومان
34

VeChain

0.00408 $

46تومان
1102

ThoreNext

9.63 $

109,246تومان
35

Paxos Standard Token

1.01 $

11,436تومان
36

TrueUSD

1.00 $

11,369تومان
37

Qtum

2.08 $

23,627تومان
38

Bitcoin Gold

10.99 $

124,738تومان
1103

PLATINCOIN

30.88 $

350,545تومان
39

ZB

0.32678 $

3,709تومان
40

OmiseGO

1.08 $

12,240تومان
1104

ThoreCoin

1,725.69$

19,586,616تومان
41

Ravencoin

0.03158 $

358تومان
42

Lisk

1.11 $

12,650تومان
43

Nano

0.95683 $

10,860تومان
44

KuCoin Shares

1.39 $

15,762تومان
45

Bitcoin Diamond

0.64846 $

7,360تومان
46

Insight Chain

0.34431 $

3,908تومان
47

Algorand

0.41372 $

4,696تومان
48

BitTorrent

0.00053 $

6تومان
49

Waves

1.12 $

12,725تومان
50

Energi

5.39 $

61,134تومان
51

Holo

0.00081 $

9تومان
52

Lambda

0.16506 $

1,873تومان
53

THETA

0.11876 $

1,348تومان
1105

EDUCare

0.13628 $

1,547تومان
54

ICON

0.20757 $

2,356تومان
55

Bytecoin

0.00055 $

6تومان
1106

Mixin

217.56 $

2,469,256تومان
56

DigiByte

0.00807 $

92تومان
57

0x

0.16281 $

1,848تومان
1107

Oasis City

0.04595 $

522تومان
58

Egretia

0.02229 $

253تومان
59

Pundi X

0.00040 $

5تومان
60

Aurora

0.01416 $

161تومان
61

HyperCash

2.11 $

23,986تومان
62

BitShares

0.03354 $

381تومان
1108

Clipper Coin

0.02352 $

267تومان
63

Augur

8.09 $

91,768تومان
64

IOST

0.00727 $

83تومان
1109

ETERNAL TOKEN

0.92271 $

10,473تومان
1110

Karatgold Coin

0.01978 $

224تومان
1111

Atlas Protocol

0.03240 $

368تومان
65

MonaCoin

1.25 $

14,133تومان
66

Komodo

0.69679 $

7,909تومان
1112

NEXT

1.59 $

18,022تومان
67

Bytom

0.07902 $

897تومان
1113

Wixlar

0.03278 $

372تومان
68

Nash Exchange

2.17 $

24,639تومان
69

Dai

1.00 $

11,390تومان
70

Siacoin

0.00182 $

21تومان
1114

1irstcoin

3.42 $

38,858تومان
1115

Bitbook Gambling

0.20453 $

2,321تومان
71

MaidSafeCoin

0.16640 $

1,889تومان
72

Quant

6.10 $

69,196تومان
73

Verge

0.00460 $

52تومان
74

Dragon Coins

0.20226 $

2,296تومان
1116

Beldex

0.07109 $

807تومان
1117

Qubitica

30.75 $

349,029تومان
75

RIF Token

0.13060 $

1,482تومان
76

WINk

0.00031 $

4تومان
77

Zilliqa

0.00706 $

80تومان
78

Aeternity

0.21322 $

2,420تومان
79

Golem

0.06051 $

687تومان
80

Metaverse ETP

0.75917 $

8,617تومان
81

Steem

0.16627 $

1,887تومان
82

Status

0.01612 $

183تومان

درباره ی admin

3 دیدگاه

  1. سلام.مقاله جالبی بود, من شنیدم یه شخص اقتصاد دانی پیش بینی کرده بیت کوین ارزشش تا 100 هزار دلار هم میرسه! واقعا چنین چیزی ممکنه؟

    • سلام رامین جان, این موضوع بستگی به خیلی چیزا داره و نمیشه 100 درصد چیزی رو پیش بینی کرد, هرچند که اون حرف هم غیرممکن نیست. ارزش بیت کوین وقتی میره بالا که استفاده کننده های اون بیشتر بشه اما اگر استفاده کننده های یک ارز دیگه به جای بیت کوین بیشتر بشه, ارزش بیت کوین کمتر میشه. مثلا کافیه چندین شخص مطرح توی پیجشون مردم رو تشویق کنن که از بیت کوین استفاده کنن! اونموقع شاهد رشد ارزش بیت کوین میشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *