خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / اینستاگرام / افزایش لایک اینستاگرام با 6 روش شگفت انگیز

افزایش لایک اینستاگرام با 6 روش شگفت انگیز

همین الان که در حال نوشتن این پست بودم یکی از دوستانم از من پرسید: واقعا چرا انقدر مردم به افزایش لایک اینستاگرام فکر می کنند؟ بله خود من هم میدونم که افزایش لایک باعث اعتبار پیج اینستاگرامی اونها میشه اما احساس می کنم دلیل دیگه ای داره مگرنه هدف بیشتر پیج های کسب و درآمدی بر روی افزایش فالوور بود نه افزایش لایک و کامنت…

جواب این سوال شاید فک کنید پیچیده است اما وقتی جواب را بفهمید متوجه خواهید شد بسیار قضیه ساده تر از آن چیزی می باشد که فکر می کنیم 🙂

افزایش لایک اینستاگرام

اهمیت افزایش لایک اینستاگرام

علت مهم بودن این موضوع مربوط می شود به نرخ تعامل اینستاگرام, طبق آپدیت های جدید اینستاگرام برای اینکه پست شما با هشتگ موردنظرتان وارد صفحات اینستاگرام شود یا اینکه پست شما وارد صفحه جستجو (اکسپلورر) شود باید نرخ تعامل خوبی داشته باشید.

اگر نمیدانید نرخ تعامل چیست و چگونه آن را بالا ببرید پیشنهاد میکنم این مقاله را بخوانید : 7 راز نرخ تعامل اینستاگرام 

افزایش لایک اینستاگرام

خود همین بحث به دو قسمت تقسیم می شود که می خواهیم راجب آنها به صورت مفصل توضیح دهیم و به بیان ساده تر این دو بحث را در این مقاله برای شما عزیزان کالبد شکافی خواهیم کرد 🙂

1- افزایش لایک فیک اینستاگرام

این را اول باید بدانید که افزایش لایک به صورت فیک در اینستاگرام تاثیری در نرخ تعامل ممکن است نداشته باشد! زیرا هدف اینستاگرام این است بفهمد خود فالوور های شما چقدر تعامل ایجاد میکنند و اگر شما 100 فالوور داشته باشید و بعد 100 لایک فیک بزنید که از طرف فالوور های شما نباشد, باعث افزایش نرخ تعامل شما نخواهد شد! البته این موضوع به صورت خیلی دقیق تست نشده ولی آنطور که گفته شده اینگونه است.

خود شما می توانید این موضوع را تست کنید و در قسمت نظرات نتیجه خود را بیان کنید تا دیگران هم از آن بهرهمند شوند. به هرحال اگر می خواهید بدانید چگونه لایک فیک اینستاگرام خود را افزایش دهید کافیست فقط در دوره رایگان افزایش فالوور و کسب درآمد از اینستاگرام شرکت کنید. در این قسمت خیلی عالی و واضح توضیح داده شده که چگونه اینکار را انجام دهید اما اگر وقت یا حوصله اینکار را ندارید خلاصه اش اینگونه است:

اول بروید چندین اکانت اینستاگرام بسازید و بعد آنها را به چندین نرم افزار لایک بگیر وصل کنید! به همین راحتی. اما اگر نمیدانید اینکار را چگونه انجام دهید کافیست آموزش رایگانی که تیم نتیکو برای شما ساخته را ببینید.

2- افزایش لایک واقعی اینستاگرام

مهم ترین قسمت اینستاگرام همینجاست! برای اینکه بتوانیم لایک پست های اینستاگرام خود را افزایش دهیم باید مخاطب خود را بشناسیم و برای شناخت مخاطب ده ها راه وجود دارد که ما می خواهیم چند تا از برترین روش های آن را به شما آموزش دهیم.

افزایش لایک اینستاگرام

قدم اول: زمان بندی پست

وقتی خیلی افراد با گام اول مواجه می شوند با خود می گویند این ساده ترین گام است و به دلیل همین سادگی متاسفانه آن را فراموش می کنند یا درست انجام نمی دهند! اگر می خواهید کار خود را حرفه ای انجام دهید همین الان سیستم سازی کنید. یعنی اینکه گوشی خود را بردارید و برای مثال ساعت 8 شب را یادداشت کنید و نام یادداشت را بگذارید “وقت پست گذاشتن است” با اینکار هر شب ساعت 8 دیگر فراموش نخواهید کرد که باید پست بگذارید.

برای الگوریتم های اینستاگرام هنوز هم منظم بودن شما مهم است و در کل اگر هر روز پست هایتان را با بیش از دو ساعت اختلاف نگذارید یعنی کارتان را دارید درست انجام می دهید. برای مثال اگر هر روز پست هایتان را بین ساعت 7 تا 9 شب بگذارید عالی خواهد شد.

قدم دوم: کیفیت عکس و ویدیو

واقعا این قدم را خیلی از افراد رعایت نمی کنند! خودتان قضاوت کنید آیا مخاطب دوست دارد ویدیویی را ببینید که نصف آن پیام تبلیغاتی مانند آدرس پیج خودتان یا دیگران باشد؟ بی شک خیر. پس حتما از ویدیو هایی استفاده نکنید که در آن تبلیغ دیگر پیج ها وجود دارد یا حتی تبلیغ پیج خود را خیلی ریز و چند ثانیه در ویدیو بگذارید.

کیفیت عکس

برای عکس هم همینطور می باشد. نباید عکس هایتان کپی باشد و اینکه کیفیت عکس هرچه بالاتر باشد بی شک لایک بیشتری خواهد گرفت در رابطه با عکس با کیفیت نکات خیلی زیادی وجود دارد مثلا طبق تحقیقات اگر عکستان روشن باشن 70 تا 80 درصد لایک بیشتری خواهد گرفت!

قدم سوم: هرگز نشه فراموش, استوری نذاشتن خاموش

هر وقت که پست جذابی می گذارید می توانید با استفاده از قالبیت بی نظیر اینستاگرام آن را به صورت استوری قرار دهید و هرکس که بخواهد آن را ببیند میتواند بر روی پست استوری شما چند کلیک کند و به خود پست برود. اگر عکسی را می خواهید به صورت استوری بگذارید بهتر است سایز آن را کوچک کنید و کمی هم آن را بچرخانید!

زیرا در بسیاری از موارد افراد تصمیم میگیرند عکس را در استوریتان مشاهده کنند نه در پستی که گذاشتید! پس طوری آن را استوری کنید که کنجکاو شوند و بروند پست شما را ببینند.

قدم چهارم: کپشن جذاب بنویسید

نوشتن کپشن درواقع یک هنر است! اما خوشبختانه هرچقدر هم که در این هنر ضعیف باشید می توانید با انجام تمرین ها و افزایش آگاهی در این زمینه هنر خود را بالا ببرید و هنرمند شوید. درباره کپشن نویسی نمی شود در یک خط توضیح داد و جریان آن بسیار مفصل است اما اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم باید این موارد را رعایت کنید :

  • هرچه کوتاه تر بهتر
  • داستان بگویید
  • سوال بپرسید
  • خلاق یا حتی بانمک باشید!
  • از ایموجی ها استفاده کنید (البته به شیوه درست)

قدم پنجم: هشتگ نویسی

هشتگ نویسی

اگر نمی دانید هشتگ چیست حتما این پست را مطالعه کنید : هشتگ چیست و چطور از آن استفاده کنیم؟

در این رابطه متاسفانه خیلی از افراد هنوز شیوه درست آن را یاد نگرفتند و به شیوه سنتی درحال فعالیت هستند! شیوه سنتی هشتگ گذاری یعنی چه؟ یعنی اینکه یک پست بگذارید و در زیر آن شروع کنید تا جایی که می توانید هشتگ بگذارید چه مرتبط و چه غیر مرتبط!

خودتان وقتی چننی پستی میبینید چه حسی به شما دست می دهد؟ آیا واقعا حس نمی کنید که این فرد حرفه ای نیست؟ خیلی راحت می شود حدس زد اکثر افراد همین حس را دارند چونکه وقتی کسی پستی می گذارد انتظار داریم زیر آن توضیحات ارزشمندی راجب پست داده باشند نه بیست تا هشتگ که شبیه اسپم هستند!

بنابرین بهترین کار این است که بین 4 تا 6 هشتگ کاملا مرتبط قرار دهید یا اگر هم تازه کار هستید می توانید 5 تا در پست خود قرار دهید و 5 تا هم در کامنت که در اینصورت بازهم عملکرد خود را تا حدودی خواهد داشت. البته به یاد داشته باشید وقتی هشتگ زیادی در پست قرار می دهید اینستاگرام کماکان متوجه اسپمر بودن شما خواهد شد.

قدم ششم: درخواست لایک کن چون فراموش می کنه!

خیلی اوقات اتفاق میفته ما یک پست خیلی خوب میبینیم اما یادمون میره لایک کنیم! دلیل این اتفاق میتونه حواس پرتی یا زیادی خوب بودن پست باشه! برای من که خیلی اتفاق افتاده انقدر اون پست رو دوست داشتم که اصلا یادم رفت لایکش کنم! تنها کاری که کردم این بود اون پست رو به اشتراک گذاشتم و بعد از چند روز که نگاه کردم دیدم این پستو هنوز لایک نزدم!

افزایش لایک

بنابرین دو راهکار برای اینکار وجود داره, راهکار اول برای ویدیو هاست که می تونید در آخر ویدیو با استفاده از نرم افزار ویوا یا پریمر پرو در کنار ویدیو خود بنویسید لایک و کامنت فراموش نشه.

راهکار دوم هم برای ویدیو می باشد و هم برای عکس. به اینگونه که وقتی پستی را قرار می دهید برای آن یک صفحه دیگر هم بسازید (قرار دادن چند عکس یا ویدیو در یک پست با استفاده از ابزار اینستاگرام) و در صفحه بعد بنویسید لایک و کامنت فراموش نشود!

خیلی از افراد بعد از دیدن پست کنجکاور هستند صفحه بعد را ببینند و وقتی این جمله لایک و کامنت فراموش نشود را مشاهده کنند بی شک درصد لایک شدن پست شما بالاتر خواهد رفت.

 

اگر هم به دنبال افزایش فالوور هستید این پست را حتما ببینید:

افزایش فالوور اینستاگرام با 7 راز نگفته شده

 

یا اگر نیازمند خرید فالوور اینستاگرام هستید کافیست در بخش منو بر روی دکمه خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید.

 

 

هر بحث دیگری در زمینه اینستاگرام می خواهید کافیست به بخش دسته بندی اینستاگرام بروید یا روی همین متن آبی رنگی که الان دیدی کلیک کنید.

 

ممنون میشم اگر نظرتو راجب این مطلب ارسال کنی

😉❤️

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *