خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بدون دسته بندی / چطور هر آهنگی را که دوست دارید به عنوان زنگ اندروید، انتخاب کنید؟

چطور هر آهنگی را که دوست دارید به عنوان زنگ اندروید، انتخاب کنید؟

چطور هر آهنگی را که دوست دارید به عنوان زنگ اندروید، انتخاب کنید؟

زنگ موبایل یکی از مهم ترین پارامترهایی است که می تواند در هنگام زنگ خوردن گوشی موبایل شما حس و حال فوق العاده ای را برای شما به وجود بیاورد.

در واقع انتخاب یک زنگ موبایل زیبا و خاص می تواند به عنوان یک موضوع بسیار مهم به حساب بیاید و باید به آن توجه داشته باشید. در همین راستا یکی از سوالات مهم کاربران این است که چطور هر آهنگی را که دوست دارید به عنوان زنگ اندروید، انتخاب کنیم؟ پس با سایت نتیکو همراه باشید تا به بررسی این مسئله بسیار مهم بپردازیم.

نحوه انتخاب زنگ موبایل در گوشی اندروید

به منظور انتخاب صدای زنگ موبایل اندروید لازم است تا در گام اول وارد بخش تنظیمات گوشی موبایل خود شوید. سپس باید به شخ تنظیمات صداها بروید. این بخش با اسم Sounds and vibration مشخص شده است. شما می توانید در این قسمت از تنظیمات گوشی خود، انواع صداهایی که از گوشی پخش می شود را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

اگر قصد دارید تا زنگ موبایل اندروید خود را تغییر دهید، لازم است تا روی گزینه صدای زنگ یا Ringtone بزنید. سپس می توانید از بین لیست آهنگ های موجود، اقدام به انتخاب زنگ برای موبایل اندروید خود کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر هیچ یک از این زنگ ها مطابق با سلیقه شما نبود، می توانید در انتهای لیستی زنگ ها بر روی گزینه + بزنید. این گزینه با عبارت Add from phone نیز مشخص می شود. زمانی که این گزینه را که انتخاب کردید، وارد حافظه گوشی خود شده و سپس می توانید یک آهنگ را حافظه گوشی خود انتخاب کنید.

انتخاب زنگ متفاوت برای هر سیم کارت در گوشی اندروید

اگر گوشی شما جزو طبقه بندی گوشی های دو سیم کارته اندرویدی باشد، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید برای هر یک از سیم کارت های خود زنگ خاصی را انتخاب کنید.

در چنین شرایطی اگر وارد بخش Ringtone گوشی خود شوید، برای سیم کارت اول و دوم گوشی شما دو گزینه مختلف برای انتخاب زنگ وجود دارد و بین زنگ های مختلف می توانید رینگتون گوشی خود را برای هر سیم کارت انتخاب کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *