خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / آموزش بازاریابی و مبانی آن / با تبلیغ در گوگل، همواره رتبه اول گوگل بمانید

با تبلیغ در گوگل، همواره رتبه اول گوگل بمانید

با توجه به اینکه این روزها بیشترین سهم جستجو را گوگل از آن خود کرده است، تبلیغ در گوگل اهمیت زیادی پیدا کرده است. کاربران با جستجوی کلمات کلیدی موردنظر خود در نوار جستجو به دنبال نتایج مفیدی هستند. اگر وب‌سایتی بتواند در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد، کلیک بیشتری را به خود اختصاص می‌دهد. با کلیک بیشتر کسب‌وکارش هم بهبود می‌یابد. یکی از روش‌های پرکاربرد و سریع برای دسترسی به این هدف تبلیغ در گوگل است. شما با استفاده از خدماتی نظیر شارژ+مدیریت پنل گوگل ادوردز توسط شرکت جی ادوردز می‌توانید با تبلیغ در گوگل، همواره رتبه اول گوگل بمانید.

تبلیغات در گوگل

گوگل ادوردز یک پلت فرم تبلیغاتی آنلاین است که توسط گوگل توسعه یافته. با روش تبلیغ در گوگل به وب‌سایت‌ها پیشنهاد داده می‌شود با تبلیغات مختصری خدمات، لیست محصولات و… را برای کاربران نمایش دهند. خدمات این روش تحت مدل  pay-per-click (PPC) قیمت‌گذاری به ازای هر کلیک است. جالب است بدانید که گوگل ادز منبع اصلی درآمد کمپانی گوگل است.

چگونه با تبلیغ در گوگل در ردیف اول نتایج گوگل باشیم

اگر وب‌سایتی بخواهد در ردیف‌های اول صفحه جستجوی گوگل ظاهر شود می‌تواند از خدمات سئو سازی وب‌سایت استفاده کند. در این روش فرد با هزینه‌ای وب‌سایتش را توسط محتوا و کلمات کلیدی و رپورتاژ و… در ردیف‌های اول جستجو نگه می‌دارد؛ اما روش دیگری هم وجود دارد که می‌توان در ردیف اول یا صفحه اول موتور جستجوی گوگل ظاهر شد، آن‌هم استفاده از خدمات گوگل ادوردز است. این روش در بسیاری از موارد بسیار ارزان قیمت تر از سئو است و صد البته بسیار سریعتر!!!

تبلیغات متنی گوگل را عموماً با عنوان تبلیغ در گوگل می‌شناسند. با تبلیغ در گوگل از طریق گوگل ادوردز می‌توانید به‌عنوان رتبه اول در گوگل بدرخشید. با توجه به اینکه گوگل پربازدید‌ترین سایت جهان است، وجود شما در پربازدید‌ترین سایت جهان به‌عنوان رتبه اول می‌تواند به‌شدت روی بهبود کسب‌وکار شما مؤثر باشد.

وب‌سایت‌های اینترنتی در ایران می‌توانند با خرید شارژ + مدیریت پنل گوگل ادوردز از شرکت جی ادوردز دسترسی کاملی به اکانت گوگل ادوردز خود داشته باشند. در این روش ابتدا شما باید کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید. برای این کار می‌توانید از نرم‌افزارهای مخصوص یا خود گوگل استفاده کنید.

یا خود را به‌جای خریدار بگذارید و تصور کنید او چه چیزی جستجو می‌کند و انتظار دریافت چه چیزی در همان صفحه اول جستجو یا حتی لینک اول دارد. سپس باید کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز خود را بر اساس این کلات کلیدی تنظیم کنید. بدین ترتیب هنگامی‌که کاربران کلمات کلیدی برنامه‌ریزی‌شده شما را جستجو کنند، با لینک وب‌سایت شما در صفحه اول مواجه می‌شوند. این لینک‌ها با پیشوند Ad در گوگل نمایش داده می‌شود.

شرکت جی ادوردز نماینده رسمی تبلیغات گوگل در ایران

شرکت جی ادوردز در این مراحل شما را تنها نمی‌گذارد. برای رسیدن به این هدف شما ابتدا پکیج موردنظر شارژ+مدیریت پنل گوگل ادوردز را از وب‌سایت شرکت خریداری می‌کنید. می‌توانید برای انتخاب گزینه مناسب از مشاوران شرکت کمک بگیرید. سپس طی یک تماس تلفنی از طرف کارشناسان ما، کارشناسان از کسب‌وکار شما مطلع می‌شوند و سپس کلمات کلیدی شما تعیین می‌شود.

گوگل ادوردز برای تبلیغ در گوگل

سپس اطلاعات تنظیم پیکربندی و تبلیغات کمپین شما مانند زمان و مکان نمایش لینک، بودجه و…تعیین می‌شود. با توجه به نرخ رقابت‌پذیری کلمات کلیدی تعیین‌شده، قیمت هر کلیک را تعیین و شما آن را تائید خواهید کرد.کار هنوز تمام نشده، ما با بازخورد از پایش های روزانه اطلاعات کمپین شما سعی می‌کنیم با بهبود کلمات کلیدی، بودجه‌بندی و ترفندهای تخصصی کارشناسانمان کلیک‌های پربازده‌تری برای شما فراهم می‌کنیم.

خرید شارژ و مدیریت پنل گوگل ادوردز

با شارژ + مدیریت پنل گوگل ادوردز شرکت جی وردز تعداد مخاطبان شما روزبه‌روز بیشتر می‌شود. پس اگر به پیشرفت زیادی در کسب‌وکار خود دست پیدا کردید جای تعجب نیست. تبلیغ در گوگل مشتریان بالقوه را مانند آهنربا به سمت شما جذب می‌کند.

این شرکت نماینده رسمی گوگل در ایران است. این شرکت با ارائه شارژ +مدیریت پنل گوگل ادوردز با قابلیت‌هایی چون شارژ سریع در کوتاه‌ترین زمان و دسترسی کامل به اکانت پنل مدیریت به شما کمک می‌کند تا بتوانید به ساده‌ترین روش پنل خود را مدیریت کنید. بعلاوه ارائه این خدمات به همراه پشتیبانی همه‌جانبه از شماست تا بتوانید نهایت پیشرفت را داشته باشید. برای دریافت خدمات هم اکنون با شماره 02188559931. با همراهی کارشناسان ما با خیال راحت همواره رتبه اول گوگل بمانید.

چگونه کمپین تبلیغاتی قدرتمند در گوگل ادز بسازیم

شما باید سعی کنید مؤثرترین روش ساخت کمپین را برای تبلیغ در گوگل انتخاب کنید. اثربخشی کمپین تبلیغی خود را بررسی و با روش‌های مناسب آن را بهینه کنید. سعی کنید قدرت کمپین تبلیغاتی خود را به سمت عالی ببرید. می‌توانید از افزونه‌های تبلیغاتی برای جذاب‌تر شدن تبلیغاتتان استفاده کنید. سعی کنید اطلاعات مفیدی درباره محصولات خود به کاربر نشان دهید. می‌توانید از خلاقیت خود استفاده کنید یا از یک کارشناس تولد محتوای تبلیغاتی کمک بخواهید. هرچند وقت یک‌بار گزارش‌ها کمپینتان را چک کنید و نتایج را تجزیه‌وتحلیل کنید.

گوگل ادوردز برای تبلیغ در گوگل

شرکت جی ادوردز با خدماتی نظیر شارژ +مدیریت پنل گوگل ادوردز، کمترین کارمزد برای شارژ حساب، ایجاد دسترسی کامل کارفرما به پنل مدیریت حساب گوگل جهت مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی و انتقال رایگان اطلاعات حساب قدیمی گوگل به حساب جدید گوگل ادز به کسب‌وکار شما رونق می‌بخشد.

مزایای تبلیغ در گوگل با گوگل ادودز

  1. شما با این روش بدون هزینه برای سئوسازی وب‌سایتتان، در صفحه اول گوگل قرار می‌گیرید.
  2. لینک وب‌سایت شما فقط برای کسانی به نمایش درمی‌آید که واقعاً به خدمات و محصولات شما علاقه‌مند هستند. به عبارتی شما فقط برای مشتریان احتمالی واقعی خود هزینه می‌کنید.
  3. این برنامه انعطاف‌پذیر است و قابلیت‌های زیادی دارد. شما می‌توانید با استفاده از شارژ+مدیریت پنل گوگل ادوردز، منطقه، روز یا حتی ساعت نمایش دهی تبلیغاتتان را تنظیم کنید. به‌عنوان نمونه شما تعیین می‌کنید که لینک شما برای کاربران داخل ایران نمایش داده شود یا کاربران کشوری دیگر. شما با این روش می‌توانید زبان تبلیغاتتان را نسبت به کشوری که قصد نمایش لینکتان را دارید تنظیم نمایید.
  4. شما با استفاده از این خدمات می‌توانید از شارژ سریع پنل گوگل ادوردز با کمترین دستمزد و دسترسی به اکانت و گزارش‌ها لحظه‌ای بهره‌مند شوید.
  5. دریافت لیست کامل گزارش‌های حسابتان را نیز با گوگل ادوردز در اختیار خواهید داشت.
  6. شما می‌توانید کلمات کلیدی‌تان را به‌صورت جداگانه بررسی کنید و گزارش عملکرد هرکدام را مشاهده نمایید.
  7. شما تنها بابت کلیک روی وب‌سایتتان هزینه پرداخت می‌کنید و صرف نمایش لینک شما در صفحه اول هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. شما با این روش می‌توانید هزینه هر کلیک را هم مشخص کنید.
  8. با استفاده از تبلیغ در گوگل با گوگل ادوردز شما می‌توانید هزینه‌ها و بودجه‌تان را برای مدیریت این سرویس کنترل نمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *