خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بدون دسته بندی / خرید و فروش ژنراتور

خرید و فروش ژنراتور

دیزل ژنراتور وسیله‌ای است که برق تولید می‌کند و از قطع شدن فعالیت‌های روزمره یا اختلال در عملیات کاری جلوگیری می‌کند. ژنراتور‌ها در اشکال مختلف فیزیکی و الکتریکی برای کاربرد‌های متفاوتی در صنایع و معادن مختلف موجود هستند. انتخاب بهترین نمونه برای خرید ژنراتور برق اضطراری خانگی و صنعتی کاری پیچیده و مستلزم انجام عملیات محاسباتی دقیق است، همچنین خرید و فروش ژنراتور باید توسط متخصص مربوطه انجام شود تا با صرف مناسب‌ترین هزینه بیشترین بازده را برای مصرف‌کننده به دست آورد، محصوصا اگر این انتخاب برای خرید ژنراتور ماینینگ باشد. در ادامه اطلاعاتی در مورد ژنراتور ارائه خواهیم داد تا با آشنایی با این محصول بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

دیزل ژنراتور :

دیزل ژنراتور دارای انواع متفاوتی هستند و هر کدام از آنها با توجه به ویژگی خود دارای کاربرد مخصوص به خود می‌باشند، در ادامه به توضیح هر کدام از نمونه‌های دیزل ژنراتور می‌پردازیم.

ژنراتور برق اضطراری خانگی یا صنعتی :

خرید ژنراتور برق اضطراری یکی از محبوب ترین نمونه‌های دیزل ژنراتورها در بازار می‌باشد. این ژنراتور در صورت قطع برق شهری به صورت خودکار برق را در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. یک مدل ژنراتور آماده به کار ممکن است نیاز به چند ساعت کار در ماه داشته باشد، اما مدل‌های دیگری از ژنراتور‌های اولیه وجود دارند که نیاز به کار مداوم دارند. هنگامی که یک ژنراتور جایگزین راه‌اندازی می‌شود، ممکن است تحت شرایط خاص مانند ۱۰ درصد بیش از بار بار کار کند. برنامه‌های کاربردی شامل تأمین برق اضطراری برای بیمارستان‌ها، کارخانه‌ها، ادارات و غیره بدون اتصال به شبکه می‌باشد.

 

پرایم مولد یا ژنراتور پایه:

این نمونه از دیزل ژنراتور معمولاً در مکان‌هایی که به طور موقت به برق نیاز است، مانند کمپ، نمایشگاه، اکتشاف معدن و کمپ استفاده می‌شود.. این ژنراتور نباید در کاربرد‌های ساخت نیروگاه استفاده شود زیرا خروجی را می‌توان با بار‌های مختلف در زمان‌های نامحدود تأمین کرد.

در زمان خرید ژنراتور در این نمونه دقت داشته باشید که به طور کلی قادر به تأمین پیک تقاضای ۱۰۰% ظرفیت اولیه ekW هستند و همچنین با ۱۰% ظرفیت اضافه بار برای مدت زمان محدود در دسترس هستند (قدرت اولیه طبق ISO۸۵۲۸ و توان اضافی مطابق با BS۵۵۱۴، DIN۶۲۷۱، ISO۳۰۴۶ و AS۲۷۸۹).. این رتبه‌بندی برای همه مدل‌های ژنراتور قابل استفاده نیست. کاربرد‌های کلی آن فقط ژنراتور‌های مرجع برق و برای ارتباط از راه دور با معادن، سایت‌های ساختمانی، نمایشگاه‌ها و محوطه‌های جشنواره و غیره است.

ژنراتور پیوسته یا ژنراتور دائم کار

ژنراتور دائمی یکی از محبوب ترین نمونه‌های دیزل ژنراتور در بازار است که برای نیروگاه یا برق سراسری مورد استفاده قرار می‌گیرد و توانایی تأمین توان پیوسته برای بار ثابت تا ظرفیت اسمی خروجی را برای زمان‌های نامحدود دارد. جایگزینی اضافه بار برای این رتبه در دسترس نیست. برای انتخاب دسته مناسب، با توزیع‌کنندگان مجاز بر اساس ISO۸۵۲۸، BS۵۵۱۴، DIN۶۲۷۱، ISO۳۰۴۶، AS۲۷۸۹ مشورت کنید. این رتبه‌بندی برای همه مدل‌های ژنراتور قابل اجرا نیست. کاربرد‌های عمومی برای ژنراتور‌هایی که بار یکسان را به طور مداوم یا موازی با فیدر برق اصلی و دائمی شبکه برای حداکثر سطح مجاز ۸۷۶۰ ساعت در سال تأمین می‌کنند. همچنین ممکن است برای پشتیبانی شبکه/پیک (حتی از طریق برنامه‌های کاربردی به مدت ۲۰۰ ساعت در سال) استفاده شود.

 

ژنراتور ماینینگ
یکی از محبوب ترین نمونه‌های دیزل ژنراتور را می‌توانیم ژنراتور ماینینگ معرفی کنیم. برای ژنراتور ماینر استفاده از خرید و فروش ژنراتور  گازی مقرون به صرفه‌تر است، زیرا دسترسی به سوخت آن آسان است. مولد استخراج ارز دیجیتال مانند ماینر‌ها باید ۲۴ ساعته روشن باشد و در نتیجه مصرف سوخت آن در صورت گازوئیل بودن بسیار دردسرساز خواهد شد و جابجایی سوخت دستگاه مقوله‌ای بسیار پرخطر خواهد بود که به ناچار نیاز به استفاده از ژنراتور گازسوز دارد. عمر و دوام این دو دستگاه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما از نظر اقتصادی سرویس ژنراتور ماینینگ مقرون به صرفه‌تر است. ژنراتور گاز با مزیت سهولت تأمین سوخت توانسته است از دیزل ژنراتور پیشی بگیرد. اما اگر قرار باشد دستگاه را از نظر استهلاک و عمر مفید رتبه‌بندی کنیم باید بگوییم که ژنراتور ماینینگ عمر بالاتر و استهلاک کمتری دارد.


مزایای ژنراتور ماینینگ:
* سوخت پاک
* دسترسی آسان
* هزینه سوخت ارزان
* نیازی به ذخیره سوخت نیست
* نداشتن بوی تند نسبت به سوخت‌های دیگر

معایب ژنراتورهای ماینینگ:
* هنگام وقوع بلایای طبیعی، دسترسی به گاز کاهش می‌یابد.
* اگر انفجاری در خط لوله رخ دهد، دستگاه یک تهدید جدی در نظر گرفته می‌شود.
* گاز طبیعی یک منبع تجدید ناپذیر است.
* قیمت خود دستگاه بسیار بالاست.

ژنراتور با ولتاژ قوی:
دیزل ژنراتور‌های فشار قوی مستقیماً بدون نیاز به ترانسفورماتور افزایش دهنده به شبکه برق متصل می‌شوند. ‌ایده جدید استفاده شده در این طرح، استفاده از کابل به عنوان سیم پیچ استاتور است. ژنراتور فشار قوی برای هر کاربرد در نیروگاه‌های حرارتی و آبی مناسب است. راندمان بالا، کاهش هزینه‌های نگهداری، تلفات کمتر، اثرات منفی کمتر بر محیط زیست (با توجه به مواد مصرفی) از مزایای این نوع ژنراتور‌ها می‌باشد.

 

دیزل ژنراتور با ولتاژ قوی در مقایسه با ژنراتور‌های معمولی با ولتاژ بالا و جریان کم کار می‌کند. حداکثر ولتاژ خروجی این ژنراتور با تکنولوژی کابل محدود شده است که به دلیل تکنولوژی بالای کابل‌ها تا ۴۰۰ کیلو ولت قابل طراحی می‌باشد. افرادی که به دنبال خرید ژنراتور با بالاترین توان مصرفی هستند، می‌توانند از این ژنراتورها بهره ببرند.

خرید ژنراتور :
برای خرید ژنراتور پیشنهاد می‌کنیم از سایت‌های آنلاین و معتبر استفاده کنید، زیرا در این سایت‌ها تمامی محصولات به همراه ویژگی و قیمت محصول قرار داده شده‌است، همچنین شما می‌توانید از مشاوره رایگان سایت آنلاین برای خرید دیزل ژنراتور مناسب با نیاز خود بهره ببرید.
ژنراتور چگونه کار می‌کند؟
علاوه بر اهمیت خرید و فروش ژنراتور شما باید به چگونگی کارکرد ژنراتور نیز دقت داشته باشید.ژنراتور الکتریکی وسیله‌ای است که انرژی مکانیکی به دست آمده از یک منبع خارجی را به انرژی الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می‌کند. باید بدانیم که ژنراتور انرژی الکتریکی تولید نمی‌کند. در عوض، با استفاده از انرژی مکانیکی عرضه شده و با ایجاد حرکت و ایجاد بار الکتریکی در سیم پیچ‌های مدار الکتریکی، الکتریسیته را به عنوان خروجی سیستم تولید می‌کند. این جریان، بار الکتریکی جریان الکتریکی است که توسط ژنراتور تأمین می‌شود. مکانیسم ژنراتور را می‌توان با درک عملکرد پمپ آب که باعث جاری شدن آب می‌شود، اما در واقع آب ایجاد نمی‌کند، فقط آب جریان می‌یابد، درک کرد.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *