خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / مقالات ✍️ / آموزش قانون جذب (از ۰ تا ۱۰۰) کاملا رایگان

آموزش قانون جذب (از ۰ تا ۱۰۰) کاملا رایگان

در این مقاله آموزش قانون جذب رایگان از صفر تا صد را مشاهده می کنید که در آن به این موضوع می پردازیم که قانون جذب چیست و سپس مروری بر تاریخچه آن خواهیم داشت که اولین بار چگونه مطرح شد و چه شد که بحث های زیادی درباره آن انجام شد، آیا حقیقت دارد؟ پس چرا خیلی ها نتیجه برعکس از آن گرفتند؟ این ها برخی سوالاتی هستند که در این مقاله به آن پاسخ می دهیم.

قانون جذب چیست؟

تعریف ساده و اولیه ای که در فیلم راز برای قانون جذب بیان شد این بود که هرچیزی که به آن فکر کنید آن را به سمت خود جذب می کنید. فیلم یا مستند راز اولین چیزی بود که باعث جنجالی شدن این قانون شد و قبل از آن ارل نایتینگل در سال ۱۹۵۰ به آن اشاره کرد اما این بحث در آن زمان صروصدای زیادی نکرد تا اینکه مستند و کتاب راز (The Secret) منتشر شد. درواقع مستند و کتاب راز قانون جذب را بیش از حد ساده سازی کرد تا هرکسی به راحتی آن را بفهمد اما مشکل این بود که این ساده سازی بیش از حد و گفته نشدن موارد دیگر، باعث شد خیلی ها نتیجه مورد نظر خود را از قانون جذب نگیرند.

کوین ترودو و قانون جذب

کوین ترودو اولین کسی بود که اقدام به افشای حقایق قانون جذب کرد، این شخص در سمینار آرزوی تو دستور توست به صورت علمی و منطقی درباره علت موفق شدن افراد موفق صحبت کرد، اینکه چرا خیلی افراد کمتر کار می کنند اما بیشتر پولدار می شوند، اینکه چگونه افراد زیادی در سراسر جهان در مدت زمان کمی از صفر به صد می رسند، در هر فصل کتاب به سوالات مرتبط زیادی درباره این موضوعات پاسخ داده و در فصل های آخر کتاب کاملا حرفه ای درباره قانون جذب صحبت کرده به طوری که تمام ابهامات اصلی شما در رابطه با قانون جذب برطرف می شود. تعریف علمی و درستی که کوین ترودو درباره قانون جذب در کتاب خود نوشت اینگونه بود: شما آن چیزی را جذب می کنید که هم فرکانس با آن باشید. این همان چیزی بود که نیکولا تسلا در سخنان خود به آن اینگونه اشاره کرده بود: اگر می خواهید راز های کیهان را بیابید، به شرایط انرژی، فرکانس و ارتعاش فکر کنید!

آیا قانون جذب علمی است؟

بحث های زیادی در دنیای امروزی وجود دارد که یک عده دانشمند موافق آن هستند و یک عده دانشمند دیگر مخالف، اما اگر شما بخواهید بدون تعصب به این قضیه نگاه کنید، می توانید ابتدا با خواندن کتاب علم به کجا می رود از ماکس پلانک و سپس خواندن کتاب دنیای کوانتوم نوشته‌ی Kenneth W. Ford شروع کنید تا این بحث را به صورت علمی متوجه شوید، اگر گیج کننده بود یا حتی اگر زمان آن را ندارید که مستقیما این کتاب ها را بخوانید، می توانید یک راست بروید سر اصل مطلب و کتاب آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو را تهیه کنید که برگرفته از سمیناری با همین موضوع است.

اساتید قانون جذب در ایران

در ایران اساتید آموزش قانون جذب زیادی وجود دارد که متاسفانه این نشانه این است که به یک حرف کوین ترودو توجه نکرده اند! کوین در کتاب خود گفته مطمئنم که پس از خواندن این کتاب آنقدر از حجم بالای اطلاعات مفید شگفت زده می شوید که دوست دارید آن را به هرکسی یاد بدهید اما لطفا اینکار را نکنید، ابتدا خودتان بر مطالب به طور کامل مسلط شوید و با استفاده از آنها به خواسته های خود برسید و سپس آن را به دیگران آموزش دهید، کوین ترودو وقتی اقدام به آموزش قانون جذب کرد که به خواسته های خود رسیده بود اما متاسفانه اساتید قانون جذب زیادی وجود دارد که می خواهند با فروش آموزش قانون جذب به خواسته های خود برسند! پس لطفا به مطالب کسانی گوش دهید که خودشان ابتدا به خواسته هایشان با استفاده از راهی به جزء فروش پکیج آموزشی رسیده باشند، برای مثال شما نباید از کسی پکیج آموزش کسب درآمد از طراحی سایت بخرید درحالی که خود این فرد جزء همین سایت فروش آموزش طراحی سایت، سایت دیگری ندارد! البته در موارد محدودی این امر می تواند باز هم باعث موفقیت شما شود اما ریسک است! زیرا کسی که به شما آموزش می دهد فقط یک سری مطالب تئوری را یاد گرفته و در عمل خود این فرد این مطالب را اجرا نکرده پس نمی توان با قطعیت از آن استفاده کرد.

آموزش قانون جذب

 

اگر به دنبال یادگیری قانون جذب از صفر تا صد هستید حتما پیشنهاد می کنیم مقاله قانون جذب در سایت کوین یار را مطالعه کنید، در این مقاله موضوعات مهمی درباره قانون جذب گفته شده و سپس درباره کوین ترودو نکات مهمی را گفته ایم و در نهایت می توانید اقدام به دریافت سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو کنید که فایل صوتی آن در سایت کوین یار موجود است، این فایل صوتی فارسی درواقع برگفته از کتاب خود کوین ترودو است که بدون هیچ تغییری ترجمه شده و با بهترین گوینده تبدیل به فایل صوتی شده است، این سمینار در مجموع ۱۳ فصل است که به ۱۰ ساعت فایل صوتی تبدیل شده، البته پیشنهاد می کنیم قبل از تهیه این سمینار، بر روی لینک زیر کلیک کنید و مطلبی که در این باره نوشته ایم را به صورت کامل مطالعه کنید.

در همه زمان ها برای تمام افراد کار می کند . چه قانون جذب را بدانید و چه ندانید , چه به آن ایمان داشته باشید و نداشته باشید این قانون در حال عمل کردن است .

که در این راستا من قصد دارم به شما آموزش دهم که چطور می توانید به تمام خواسته به اهدافتان با استفاده از قانون جذب برسید .

شما برای آنکه شرایط زندگی خودتان را تغییر دهید و بتوانید به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید راز کائنات را بدانید . اگر این اصول را بدانید مطمئن باشید به تمام خواسته و اهدافی که دارید می رسید .

شما باید قانون جذب کائنات را درک کنید و آگاهی کاملی از آن به دست بیاید , هر چیزی که درون زندگیتان اتفاق و رخ می دهد بر اساس قانون جذب کائنات می باشد .

پس باید برای آن که به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید مثل پول و ثروت , یک رابطه عالی و رویایی , رسیدن به همسر مورد نظر و … باید این اصول را رعایت کنید .

آموزش قانون جذب کائنات پایه و اساس همه چیز در زندگیتان است . آگاهی کامل از آموزش قانون جذب کائنات و نحوه عملکرد این قانون در جهت خواسته و رویاهای شما الزامیست و همانطور که گفتیم در جهت اینکه به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید اصول را بدانید.

قانون جذب کائنات چه میگوید ؟

بر اساس قانون جذب چیزهای مشابه همدیگر را جذب می کند . در این دنیا خداوند کائنات را طوری برنامه‌ریزی کرده است که هر انسان قدرت اینکه زندگی خودش را خلق کند داشته باشد .

یعنی شما میتوانید با قانون جذب زندگی خودتان را خلق کنید و به آن چیزی که می خواهید برسید . ذهن انسان طوری برنامه‌ریزی و ساخته شده است که در حال فرستادن انرژی و ارتعاش می باشد .

و بر اساس قانون جذب انرژی های یکسان همدیگر را جذب می‌کنند . یعنی شما برای آنکه به آن چیزی که میخواهید برسید باید همه ارتعاش شوید .

به قول معروف بر اساس یکی از ضرب المثل های قدیمی ” کبوتر با کبوتر , باز با باز , کند همجنس با همجنس پرواز ”

به قول ضرب المثل بالا شما اگر پول و ثروت می‌خواهید باید با آن هم ارتعاش شوید تا کائنات به ساده ترین شکل ممکن پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کند .

” هر موقع یک خواسته ای را می خواهید , همان لحظه برایتان آماده می شود و شما در جهت اینکه به آن برسید باید با آن همه ارتعاش بشوید ”

اگر نقطه بالا را به خوبی درک کنید مطمئن باشید کائنات شما را به تمام آن چیزهایی که می‌خواهید می رسانند و فقط باید درخواست از کائنات را به درستی انجام دهید .

اگر می‌خواهید بدانید که منظور از درخواست از کائنات چیست توصیه می کنم مطلب چگونه از کائنات درخواست کنیم ؟ را مطالعه کنید . ما در این مطلب شما را به طور کامل با نحوه درخواست از کائنات آشنا کردیم .

قانون جذب کائنات چه میگوید ؟

همانطور که گفتیم ذهن انسان همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش و انرژی می باشد . این ارتعاش و انرژی به کائنات فرستاده می شود و کائنات با توجه به آن انرژی که دریافت می کنند به آن پاسخ می دهند .

هر فکر و افکاری که درون ذهنتان ایجاد می شود یکسری فرکانس و انرژی دارد که کائنات آن فرکانس و انرژی را دریافت کرده و متناسب با آن خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان می‌کنند .

می توان گفت خود شما هستید که زندگیتان را را خلق میکنید . این را بدانید که شرایط زندگی الان تان را تا به حال خودتان خلق کرده .

شما با توجه به ارتعاش و فرکانسی که به کائنات ارسال کرده اید این شرایط در زندگیتان به وجود آمده است .

همانطور که گفتیم ذهن و افکارتان در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به سمت کائنات است , و کائنات با دریافت آن انرژی و ارتعاش آن را بیشتر وارد زندگی تان می‌کنند .

یعنی اگر شما به بی پولی , فقر , نبود کار , وزن الان تان فکر می‌کنید کائنات همین‌ها را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد .

اگر به بی پولی فکر می کنید دارید ارتعاش بی پولی را به کائنات ارسال می کنید و کائنات بی پولی بیشتری را وارد زندگی تان می کند .

اگر به نبود شغل و کار فکر میکنید دارید ارتش نبود کار و بیکاری را به کائنات ارسال می کنید و کائنات همان را بیشتر وارد زندگیتان خواهد کرد .

اگر رابطه خرابی دارید و به آن فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و کائنات آن را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد .

شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید , باید کاری کنید که ارتعاش مثبت و در جهت خواسته هایتان به کائنات ارسال کنید .

قانون جذب کائنات به چه افکاری پاسخ می دهد؟

برای قانون جذب و کائنات اصلا مهم نیست که چه فکر و افکاری درون ذهنتان است , افکار منفی باعث ایجاد ناخواسته ها افکار مثبت باعث ایجاد خواسته ها در این زندگی تان می شود .

شما هر فکری که درون ذهنتان ایجاد می‌شود دارای انرژی و ارتعاش است و هر چه بیشتر به آن افکار تمرکز کنید ارتعاش قوی تری را به سمت کائنات ارسال خواهید کرد .

تمرکز بیشتر شما باعث فرستادن ارتعاش قوی‌تر به کائنات می شود . مردم وقتی به اتفاق های ناخواسته درون زندگی شان فکر می کنند در حال فرستادن ارتعاش در جهت ناخواسته خود به سمت کائنات میباشند .

مردم وقتی به اتفاق های ناخوشایند زندگی شان فکر می کنند اغلب می گویند که نمی خواستیم این اتفاق برای ما رخ بدهد . آنها می‌گویند من نمی خواستم چنین بلایی به سرم بیاید.

این افراد درست میگویند که نمی خواستند این اتفاقات درون زندگیشان بیفتد , اما خود این افراد هستند که باعث به وجود آمدن این اتفاقات شدند .

از آنجا که خیلی از افراد قوانین جهان هستی را نمی دانند با توجه به نا خواسته های خود ناخواسته های بیشتری را وارد زندگی شان می کند .

برای درک بهتر قانون جذب کائنات خودتان را یک آهنربا تصور کنید که همواره در حال جذب افکار و احساسات تان هستید .

  • اگر به چاقی فکر می کنید , نمی‌توانید لاغری جذب کنید .
  • اگر به فقر فکر می کنید , نمی‌توانید ثروت جذب کنید .
  • اگر به جنگ و کشتار فکر میکنید , نمی توانید آرامش و امنیت جذب کنید .

این یکی از ساده ترین مثال هایی بود که من در مورد قانون جذب برایتان زدم . و مشخص شد که به هر چیزی که فکر کنید , آن چیز بیشتر وارد زندگیتان می شود و آن را جذب میکنید.

هر چه بیشتر قدرت قانون جذب را درک کنید بیشتر علاقه مند می شوید تا افکارتان را کنترل کنید , چون شما قدرت اینکه به تمام چیزهایی که می‌خواهید را دارید .

شما با اندیشیدن و فکر کردن همه چیز را وارد زندگیتان خواهید کرد . بدون استثنا به هر چیزی که فکر می کنید چه خوب و چه بد در حال جذب کردن آن هستید .

وقتی به این فکر می کنی که چه کار کنم فقیر نشوم در حال فرستادن ارتعاش فقر به کائنات می باشید . شما باید افکارتان را درست در اختیار بگیرید و کنترل کنید .

اگر بخواهید افکار و ذهن تان را کنترل کنید و به اختیار بگیرید به تنهایی کار سخت و دشواری است . برای در اختیار گرفتن کنترل و ذهنتان و اینکه ارتعاش خواسته تان را به کائنات ارسال کنید باید تمرین کنید .

در بخش اعضای ویژه سایت تمرین بسیار قوی در زمینه قانون جذب, جذب ثروت و پول , ساخت یک رابطه رویایی و… قرار داده که با ثبت نام در این بخش میتوانید به این تمرین قدرتمند دسترسی پیدا کنید .

اگر خواسته به هدفی دارید و می خواهید به آن برسید فقط یک بار تمارین بخش اعضای ویژه سایت را انجام دهید . مطمئن باشید به تمام خواسته و اهدافی که دارید می‌رسید .

آموزش استفاده از قانون جذب به زبان ساده

برای استفاده از قانون جذب شما باید ورودی ذهن و افکارتان را کامل کنترل کنید و از قدرت ذهن خود استفاده کنید. وظیفه اصلی شما برای استفاده از قانون جذب کنترل ورودی ذهن و خوب نگهداشتن احساساتتان است. شما باید ورودی ذهنتان را کامل کنترل کنید. باید کامل حواستان باشد که به چه چیزهایی فکر می کنید.

راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساسات وجود دارد اگر میخواهید احساساتتان را کامل خوب کنبد راه و روش های زیادی وجود دارد. در ادامه بهترین راه و روش ها را برای خوب نگهداشتن احساسات به شما خواهیم گفت.

چگونه احساساتمان را خوب کنیم؟

برای خوب کردن احساسات تان راه و روش های زیادی وجود دارد. پیشنهاد می کنیم روزانه تایمی را برای وب کردن احساساتتان بگذارید. اگر از ابتدای راه حس و حالتان خوب باشد نشانه این است که دارید از قانون ارتعاش به دستی استفاده می کنید. برای خوب کردن احساساتتان پیشنهاد می کنیم کارهای زیر را انجام بدهید:

شکرگزاری یکی از بهترین راه ها برای خوب کردن حس و حالتان است. هر روز بابت نعمت هایی که دارید شکرگزار خداوند باشید.

تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق یکی دبگر از روش های استفاده از قانون جذب است. هر روز سعی کنید خواسته هایتان را با جزئیات دقیق و واضح تجسم کنید.

گفتم جملات تاکیدی مثبت یکی دیگر از روشهایی است که میتوانید احساساتتان را خوب نگه دارید.

برای استفاده درست از قانون جذب پیشنهاد میکنم تمرینات بالا را به درستی انجام بدهید.

جمع بندی آموزش قانون جذب

در این مقاله شما را با آموزش قانون جذب آشنا کردیم. قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا شما همواره از این قانون استفاده میکنید. تمام افراد موفق از قانون جذب استفاده کرده اند. اگر شما هم بخواهید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید باید از این قانون استفاده کنید.

قانون جذب به زبان ساده میگوید به هر چیزی فکر کنید آن چیز وارد زندگیتان خواهد شد. اگر به بی پولی و نبود شغل فکر میکنید در حال جذب بی پولی و نبود شغل هستید، اگر به پول و ثروت توجه میکنید در حال جذب آن هستید و کائنات خدا آن چیز را وارد زندگیتان خواهد کرد.

برای اینکه ببینید در حال جذب چیزهای خوب هستید یا بد به احساساتتان توجه کنید.احساساتتان مثل قطب نما مسیر را کامل به شما نشان میدهد. اگر به چیزی فکر میکنید که احساستان بد است یعنی در حال جذب چیز منفی و بد هستید و آن چیز خیلی زود وارد زندگیتان خواهد شد.

پس از این مقاله آموزش قانون جذب نتیجه میگیریم که شما به هر چیزی که میخواهید میرسید فقط باید با خواسته و هدفتان هم ارتعاش شوید. در این مقاله سعی کردم شما را با مباحث آموزش قانون جذب آشنا کنم در مقاله بعد شما را با 5 تمرین روزانه قانون جذب آشنا کردن پیشنهاد میکنم حتما آن را مطالعه کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *